Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasik, miért mondjátok azt,...

Pasik, miért mondjátok azt, hogy nem szeretitek a műnőket?

Figyelt kérdés

Szóval vannak azok a fajta pasik, aki mindig ilyeneket mondanak: "ne sminkeld magad, ne fesd a hajad, ne legyél műnő, ne legyen műszempillád, póthajad, te így vagy szép" stb.

De közben meg mindenki pontosan tudja, hogy az utcán a kisminkelt, dekoratív, festett hajú nőket fogja megbámulni és nem a szürke egereket.


Szóval pasik, légyszi áruljátok már el, hogy mi a valódi oka annak, hogy a fentieket mondjátok!


2022. jún. 8. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Azért mondom, mert így gondolom (de nem tudom, hogy akkor miért a cicákat nézegetem)
Nem akarom, hogy a barátnőm/feleségem túl vonzó legyen és elcsábítsák
Az asszony dolga a konyha meg a gyerekek, nyugi, a szeretőm az ki van kerázva
Más, leírom
19 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Ok
2022. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus, nincsen neked önbizalom hiányod??? Miért kételkedsz abban, ha valakinek a természetes nő tetszik? Nekem nőként se jönnek be a felfúj pasik. Natur smink, a hajam ugyan festetem, de férjem kb lexarja, sokszor észre se veszi, csak megkérdi, hogy hol voltam. Pedig ordít, hogy fodrásznál 😅 Itthon meg nyomom a kinyúlt macinaciban.
2022. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Műnő, aki csak magával foglalkozik.


Nem baj ha sminkel, ha ad magára, de ha csak ez van a központban az a műnő.

Mű mellek, mű fenék, feltöltött száj... stb pedig már a csúcsok csúcsa.


Legyen nő és ember, legyenek hibái :)

2022. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

a kisminkelt, dekoratív, festett hajú nő nem egyenlő a műnővel. Az valóban mű - feltöltött, plasztikai műtött stb nem is nő, hanem kacsacsőrű emlős

[link]

2022. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"a kisminkelt, dekoratív, festett hajú nő nem egyenlő a műnővel" - szerintem sem, de ezeknek a pasiknak igen.


"Jesszus, nincsen neked önbizalom hiányod??? Miért kételkedsz abban, ha valakinek a természetes nő tetszik?" - nincs hálistennek, vagyok már annyira öreg és kövér, hogy ne legyenek :D Azért kételkedek, mert a viselkedésük ellentmondásos.

2022. jún. 8. 21:23
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A szürke egér és a dekoratív nő között azért óriási a szakadék.

Általában azok a nők kenceficézik magukat annyira, hogy a szempillájukkal legyezni is tudnának, akik nincsenek kibékülve önmagukkal és/vagy ezzel akarják kompenzálni az intellektus hiányát.

Egy jó nő igényes és ápolt, de nem akarja felhívni magára túlságosan a figyelmet, egy jó nő nem a műmelleivel, tíz centis műkörmével és póthajával fog elkápráztatni, hanem a szókincsével, kisugárzásával.

2022. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Az a valódi oka, hogy tényleg így gondolom. Rosszul vagyok az ilyesfajta cicababáktól. Én tényleg a természetes szépségű nőket szeretem: semmi piercing, semmi tetkó, semmi műmell, stb. Tegnap láttam a 4-6-oson egy ilyen tipikus szürke egeret: rövid hajú, szemüveges, átlagos ruha. Még mindig hordta a maszkot. Tetőtől talpig tökéletes volt. Remélem, látom még. :)
2022. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is jobban tetszenek a termeszetesen szep csajok max egy minimal sminkkel.. de attol meg egy ferfi a munoket is megnezi es haza is vinne 1x. Ha kapcsolatrol van szo akkor egyertelmuen az elso tipus.
2022. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
90%

Aki (mértékkel) sminkel meg csinosan öltözködik, ügyel a kinézetére, az nem műnő, hanem szimplán igényes(ebb).


A műnő kategóriába az tartozik, aki 2 tonna vakolatot ken magára, felfújt lufidudája van, megplasztikáztatott/botoxolt műanyag arca van, felfújt kacsacsőr, felfújt segg, mű viselkedés és gesztikulálás, nagyon műn kinéző bőrszín, hatalmas és élénk műkörmök amik már 200 méterről is látszódnak. Az ilyenek nem csak undorítóan, hanem nevetségesen is néznek ki. Van egy szűk férfiréteg, aki pont az ilyenekre izgul (és ez a réteg nem valami intelligens), de a férfiak döntő többsége is csak röhög az ilyen nőkön.

2022. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Mert ők sem tudják, mi a mű sokszor. Nekem is mindenki rikácsolt ezerrel, hogy fújfúj plasztika, fúj fúj kozmetika...


Fel sem tűnt nekik, mikor magamon csináltattam valamit, csak az, hogy milyen csinos vagyok, milyen szép lett a bőröm. :)

2022. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!