Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasik, miért mondjátok azt,...

Pasik, miért mondjátok azt, hogy nem szeretitek a műnőket?

Figyelt kérdés

Szóval vannak azok a fajta pasik, aki mindig ilyeneket mondanak: "ne sminkeld magad, ne fesd a hajad, ne legyél műnő, ne legyen műszempillád, póthajad, te így vagy szép" stb.

De közben meg mindenki pontosan tudja, hogy az utcán a kisminkelt, dekoratív, festett hajú nőket fogja megbámulni és nem a szürke egereket.


Szóval pasik, légyszi áruljátok már el, hogy mi a valódi oka annak, hogy a fentieket mondjátok!


2022. jún. 8. 20:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy megnézem a mût is. Vonzza a tekintetet, ez nem kérdés. De az elsõ gondolatom az lesz, hogy “demegdugnám” ahelyett, hogy “szívesen megismerném”. A nõk szerintem inkább a második kategóriába szeretnének tartozni, ezért jó, ha nem kozmetikázzátok túl a valóságot. Ahogy fennebb is írták, sok árnyalat van a mûnõ és a szürke kisegér között.
2022. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem a sminkkel, meg az ilyen-olyan szempillával, sőt ne adj isten plasztikai beavatkozással van a gond alapvetően, hanem azzal, hogy ezek sokszor bizony inkább rontani tudnak az összképen. Akkor szépek ezek, ha "nem lóg ki a lóláb".

Nekem is van olyan nő barátom, akinek régebben mondogattam azt, hogy sokkal szebben néz ki szerintem, ha nem sminkeli magát és nem rakat műszempillát (igen, pontosan tudom hogy néz ki teljesen smink nélkül), de hát nem érdekelte, szóval már szóba sem hozom. De gyakran tapasztalom ezt más lányoknál/nőknél is: ha valami alkalom van, amire ki kell csípniük magukat, akkor kevésbé lesznek szépek, mint egy átlag hétköznapon.

2022. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%

Azért sokat elmond, hogy milyen válaszok közül lehet szavazni. Az, hogy "nem szeretem, mert nem tetszik, amikor valaki túl természetellenes", az ugye nem is lehet opció. Kizárólag csak olyan választ fogadsz el, ami mögött beteges féltékenység, hűtlenség, vagy extrém hímsovinizmus van.


Na, de akkor válaszoljunk, akkor is, ha neked ez nem tetszik.

Két okból nem szeretem. Ebből az egyik amolyan elvi ok. Szeretem a természetességet. Ez nem csak a külsőt befolyásolja, de sokat elmond a nő lelkéről is. Egy természetes nő általában nem akar más lenni. Általában minél kevésbé természetes valaki, annál kevésbé van megbékélve önmagával. Egy folyamatos önértékelési zavarokkal küzdő nővel meg nem igazán jó kapcsolatban lenni.

A másik ok pedig az, hogy ez tetszik. Rohadtul nem tetszik az, amikor valakinek az arcbőre olyan, mintha műanyag lenne, a szemöldöke meg egy kétdimenziós rajzocska. Nem. Egy igazi arc, eredeti bőrrel az sokkal élőbb, és vonzóbb külsőt ad.

Nem mondom, hogy minden kellék ocsmánnyá tenné az embert, pl. a festett haj még szép is tud lenni (bár többségében azért mindig sikerül kevésbé szépre festeni, mint az eredeti), szóval nem mondom azt, hogy páros lábbal rúgnám ki a barátnőmet, ha mondjuk kicsit kifestené a szemét, de a természetességnél akkor sincs szebb. :-) Azok a "műanyag" lányok meg rémesen taszítóak.


És nem, nem szoktam az utcán műnők után leskelődni. De nagyon cuki, hogy te ezt azért jobban véled tudni, mint én magam.

2022. jún. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%
#9: Nem, nem a sminktől lesz valaki igényesebb.
2022. jún. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

Neked egyébként van valami komoly mentális problémád? Láthatóan szétrobbansz a feszültségtől és a keserűségtől.

Javaslom, előbb magaddal békélj meg, és a magad belső konfliktusat rendezd el, mielőtt a frusztrációidat másra kivetíted. Nem tudom, hogy talán azért vagy-e ezen a véleményen, mert valaki dobott, faképnél hagyott, vagy megcsalt, de ez esetben egészen biztos vagyok benne, hogy nem azért tett így, mert nem vagy műnő. Hanem mert egy hárpia vagy.

2022. jún. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15-ös, szerintem te sürgősen kezeltesd magad, hiszen olyasmiket látsz bele egy ártatlan kérdésbe, ami láthatóan a te problémád. Értem, hogy megcsaltak téged, ami biztos nagyon szar lehet, de kötve hiszem, hogy bármi közöm lenne hozzá, úgyhogy ne itt éld ki magad. Nem velem csaltak meg, ebben biztos lehetsz. Nem én vagyok a ku rva, akit meg akarsz tépni :)
2022. jún. 9. 01:33
 17/24 anonim ***** válasza:
2022. jún. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak egy szük rétegnek tetszenek ezek a műnők. Kivűlállonak aki nincs benne egy ilyen szociális közegben, érthetetlen, értékelhetetlenek ezek a kinézetek. Hiába dolgozott rajta sok orát, költött el milliókat, ránézek, és egy szellemifogyatékos bohocot látok, és azon gondolkodom, hogy hogy nem veszi észre magát ha tükörbe néz. A kinézet is taszító, de fölleg az az extrém igyekezet hogy a testéből akar magának előnyőket kovácsolni. Lehet hogy szexuálisan nagyon vonzó, de szégyelnék nyilvánosan ilyen emberrel mutatkozni.
2022. jún. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőnek súlyos faxhiánya van xD
2022. jún. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Mert úgysem kaphatnánk meg őket. Könnyebb azt mondani, hogy nem jönnek be, minthogy kevesek vagyunk hozzájuk. 🤷‍♂️
2022. jún. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!