Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Semmi életkedvem nem maradt...

Semmi életkedvem nem maradt utálom ezt a nyarat. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

most érettségiztem le és úgy vártam hogy végre nyár meg minden..

erre egész nyáron csak az unalom van :(

a barátaim szétszéledtek senki soha nem ér rá teljesen egyedül érzem magam :( ma mentem volna balcsira 1 hétre barátokkal de pár nappal ezelőtt kijelentették a szüleim hogy mégsem mehetek...

semmire se adnak pénzt pedig telne rá...

sehova nem megyünk együtt és nélkülük se mehetek..

anyukám neki állt fogyni rengeteget és nagyon önző lett minden téren..

van barátom de ő se ér rá soha vagy csak ritkán és mindig kiakarok találni közös programokat se sosincs belőle semmi miatta..

Én már megőrülök lassan :((

ráadásul teljesen antiszociálissá váltam már a szobámba jelenleg egyedül kimenni az utcára sincs önbizalmam


egyszerűen már nem tudok mit kezdeni magammal ha így folytatódik begolyózok :(

nem akarom elhinni hogy még a balcsiig se jutok le egész nyáron :'( közbe meg nézhetem neten ahogy mindenki posztolgatja ki hogy merre hol milyen jó...



2014. júl. 14. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg kéne ezt beszélned a szülőkkel. Mondd el nekik, mennyire lehangol, ha egész nyáron egyedül kell lenned és nem mehetsz sehová. Jobb esetben meg fogják érteni.
2014. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erről így kellene beszélni anyukáddal is, ha látja hogy nem csak egy puffogó tinédzser vagy hanem tényleg lelki problémát okoz ez már neked, biztos vagyok benne hogy változtat a hozzá állásán!
2014. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
talán elmehetnél akkor dolgozni vagy önkénteskedni.
2014. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha most érettségiztél, akkor már betöltötted a 18-at.

Mi az hogy nem mehetsz ki? Anyukád fogyózik- menj el vele sportolni.

Amúgy ha a barátaid szétszéledtek, nem érnek rád, akkor ők nem is igazi barátok, találj igaz barátokat.

Barátoddal sosem vagy együtt?

Szerintem gondold át, kik is vesznek körül, ki az akinek igazán fontos vagy.

Budapesten laksz?

2014. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok és még soha sem nyaraltam, te szegény.
2014. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a barátod, a nyár felét a Balatonnál tölthetnéd velem. :D 20/F
2014. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én azt találtam ki hogy angol nyelvi táborba iratkozok, ilyet mindig támogatnak a szülők, ott sok hasonló koru fiatal van. Jövőre is megvan a tervem, nyáron 2 hónapra kimegyek külföldre au pair munkára, ugy halottam hogy van sok ilyen lehetőség, ezt időben elkezdem szervezni és irány valamelyik déli-tengerparti ország.
2014. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, nyáron mindenki megy, amerre lát. Főleg érettségi után, az addigi kamubarátok lelépnek, az igaziak meg nyaralnak a családdal.

De ettől még nem kell pánikba esni, meg nem kell siránkozni.

Vagy egy halom elfoglaltság, amivel lekötheted magad.

Jól érezni magad nem csak a balatonparton, agyonpénzelve lehet ám!

2014. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

fogyózik de nem sportol na meg eljárkál sűrűn szóval nem igazán tudom anyukám társaságát élvezni.


angolra jártam eddig de végül oda se járhatok mert ezt sem fizetik szóval az októberi nyelvvizsga is bukik de nem hatja meg őket...isten bizony nem értem őket..


hát igen sajnos ilyenkor nem nevezhetőek igaz barátnak de nem könnyű igaz barátot találni ://

2014. júl. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!