Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen munkát keressek, mit...

Milyen munkát keressek, mit pályázzak meg?

Figyelt kérdés

Végzettséget, speciális tudást és tapasztalatot nem igénylő munkát (diákmunka vagy akár rendes munka főállásban) keresek mivel még egyetemista vagyok, nincsen semmilyen végzettségem és még nem is dolgoztam sehol. Az érettségin kívül maximum egy középfokú angol nyelvvizsgát tudok felmutatni. Vidéken tanulok, itt is lakom. Egész életemben csak negatív megjegyzéseket kaptam (hogy hülye vagyok, béna, unalmas, életképtelen, csendes, lusta, ronda stb.), emiatt semmi önbizalmam nincsen és fogalmam nincs egyáltalán milyen pozitív tulajdonságaim vagy képességeim vannak, illetve milyen munkára lennék alkalmas. A szociális és kommunikációs képességeim sem túl jók mert nincsenek barátaim, nem járok emberek közé vagy úgy egyáltalán sehova és így jóformán nem is találkozom, beszélek senkivel. Lány vagyok, csúnya, nincsen műszaki érzékem, nem bírom a nagy fizikai terhelést.

Folyamatosan nézegetem az álláshirdetéseket, de mindegyiknél azt érzem, hogy erre úgysem vennének fel, arra úgysem lennék alkalmas és így tovább.


2022. jún. 10. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Takarítónak biztos felvennének, ha semmiféle magasabb igénynek nem tudsz megfelelni. Keresni azzal is lehet.
2022. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!