Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol fogok tudni dolgozni,...

Hol fogok tudni dolgozni, milyen állásokra pályázzak?

Figyelt kérdés

Jelenleg a pénzügyi számviteli ügyintéző szakképesítést szeretném megszerezni, suliba járok emiatt. Ezután 2 opcióm van, vagy elmegyek egy mérlegképes könyvelő tanfolyamra, vagy egyetemen valami gazdasági szakra. Melyiket érné meg csinálnom előbb? Egyetemre mindenképp csak levelezőre mennék, ezért is szeretnék munkákra pályázni, amint megvan a szakképesítésem. Viszont tapasztalatom kevés van, pár hónap, diákmunka szinten. Mindenhol 1-3 év tapasztalattal rendelkező jelentkezőket keresnek, megéri ezekre is leadnom majd a CV-m? Illetve, milyen pozíciókra jelentkezzek (ügyintéző vagy adminisztráció), és kb milyen bérigénnyel? Én nettó 200-ra gondoltam, de nem akarom ezzel rontani az esélyeimet, viszont azért éhen halni se szeretnék :D

Bocsi a sok kérdésért, de új vagyok még a munkakeresésben. :)



2021. szept. 19. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Manapság már a netto 200at megadják nagyjábol mindenhol, főleg pesten, illetve nyugat magyarországon.
2021. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

nettó 200at egy sza r raktárban is meglehet keresni mint pakolászó...igaz minimálos bejelentéssel a többi zsebbe, de annyi azért megvan.


ha megvan a papírod, akk nettó 300as bérigénnyel indíts.

a vírus nagyja lement, így már nem tudnak zsarolni azzal a cégek, hogy 100x os a túljelentkezés a legsza rabb melóra is.

jelenleg akkora a hiány minden szakmában, az elvándorlás miatt és a miatt, hogy sok nyugati cég európai bért is hajlandó fizetni a munkáért, hogy csövesebb cégek kezdőket is felvesznek olyan melókra, ahol eddig 5 év tapasztalat volt a minimum beugró.

2021. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Nekem érettségim van, meg pár szakmám, de nem a szakmámban dolgozok, bruttó 450 körül szoktam kapni, de váltani fogok, bruttó 500 alá nem szeretnék menni. Most még az év véget megvárom, év végi bónusz, 10 éves bónusz aztán tipli.
2021. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Szabolcs megyében egy gyári segédmunkás is már 280 akat kap nettóban...Sajnos elértünk oda, hogy Pesten sem sokkal jobbak a fizetések mint Szabolcs-megyében. Persze nem mindenhol. Ha pestre mész minimum 300-350 nettót kérj. Előtte céginfón nézd meg, ha sok bevétele volt akkor bőven kérd meg az árat. Mert sok helyen sajnos hiába vannak milliárdos bevételek kisebb cégeknek, akkor sem fizeti meg az alkalmazottait :(
2021. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!