Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képes normális...

Miért nem képes normális időközönként válaszolni Messengeren? Ez lenne a normális, én reagálom túl? Lentebb kifejtem!

Figyelt kérdés

Ellenkező neműek vagyunk (én vagyok a fiú), mindketten 23 évesek, egyetemen tanulunk más szakon, más városban.

4 éve nem találkoztunk, SOHA nem volt és nem lesz több, mint barátság. Volt régebben, hogy kérdezgetett a magánéletemről, de nagyon gyorsan húztam egy vörös vonalat, hogy véletlenül se értsen félre. Kedveljük egymás társaságát, ennyi. Bármiről tudunk beszélgetni. 7 éves barátságról van szó.


Az utóbbi időben hangüzenetben válaszolgatunk egymásnak. Ő vetette fel, örültem is neki, mert igazából ez egy jó taktika, mert gyorsabban szokta megnézni-hallgatja- az üzenetet.

Nem egymás nyakán lógunk, nehogy azt higgyétek, gyakorlatilag volt olyan időszak, amikor csak kötelező ünnepekkor köszöntöttük egymást (szülinap, névnap, újév ilyesmi). De általában kb. negyedévente, 3-4 havonta szoktunk egy jót beszélgetni. Ami értelemszerűen több napig elhúzódik, mert nagyon ritkán válaszol gyorsan, és néha én is.

A múltkor megint elkezdtünk beszélgetni, én voltam a kezdeményező (szinte mindig), egy szimpla kérdéssel nyitottam, utána zártam is volna le (vizsgaidőszak van, hagyjon már- gondoltam magamban), de hozta fel folyamatosan a témákat és én is udvariasságból visszakérdeztem mindig, hogy vele mi a helyzet ilyen szempontból.

Na most az van. hogy általában ő nagyon változó időközönként válaszolgat, de általában 1,5-2 naponta nyitja meg az üzenetet. Nálam a limit maximum 24 óra, ha törik, ha szakad. De általában próbálok minél előbb. Nincs pofám várakoztatni az embereket, vagy max. megírom hogy bocsi, majd később válaszolok.

Ha nem érdekelném, egyszavas válaszokat írogatna és leszarna, de nagyon nem, nagyon-nagyon nem ez a helyzet, SŐT! Ő kérdez egy csomót egy csomószor! Nagyon érdeklődő.

Rettentően zavart már akkor is, hogy 1,5-2 naponta válaszolgat általában, mert tanulási szünetekben felszoktam menni Face-re és látom, hogy ennek meg annak a posztját lájkolgatta (de bezzeg rám meg akkor nincs idő). Nekem égne a pofám, ha közös ismerősnek a posztját lájkolgatnám, közben nem válaszoltam valakinek az üzenetére. De ez én vagyok.


Na most meg már az van, hogy kérdezett valamit, válaszoltam rá másnap, ez már egy hete és azóta nem nyitotta meg az üzenetet, de közben fent van, nyilvános posztokban ír üzenetet meg válaszolgat a barátnőinek, lájkolgat, de rám egy hete nincs ideje. TÖBB, MINT EGY HETE! Ezt nem értem.

Most tudom, dedós vagyok, meg legyen életem. Köszönöm, van életem, nem vagyok dedós, de egyszerűen ezt a paradoxont képtelen vagyok feldolgozni, hogy valaki kérdez valamit, majd a választ képtelen megnyitni több, egy hete, közben meg jól elvan mindenkivel- rajtam kívül. Nagyon nem vagyok unalmas személyiség, mindig jól érzi magát velem meg viccelődünk.


Ha rákérdezek, akkor nőjek fel, ne legyek dedós, legyen életem....stb. handabanda

Ha nem kérdezek rá, akkor meg hagyom magam megalázni.

Ne mondjátok azt, hogy ez a full ellenmondásos szitu, ez a paradoxon nem zavarna titeket.


Lányok miért csinálják ezt? Vagy miért jó ez? Miért kérdez folyamatosan meg érdeklődő, ha nem képes normális időközönként válaszolni? Azt hiszi, hogyha megvárat, akkor belezúgok, vagy mi? (Hát mondjuk nálam pont ellenkező hatást lehet ezzel kiváltani, de mindegy)

Valakinek van ötlete?

Én már teljesen összezavarodtam.



2022. jún. 11. 09:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
90%

Neki rohadt nagy káosz, teljes katasztrófa, de nem teregetem ki, nem tartozik rátok.


Senki nem is kerdezte...


(nem fontos hogy miről van szó, nem tartozik rátok)


Senki nem is kerdezte...


sajnos amúgy sem százas teljesen (bocsi)


Sajnos innen te sem tunsz annak...


De akkor minden okes, kerdes lezarva😇 Jo etvagyat az ebedhez

2022. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
32%
#12, miert kell kotekedni a kerdezovel?? O csak feltett egy kerdest es szepen leirta a szitut, latszik, hogy tanult ember
2022. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a tortenet amugy pontosan mutatja, hogy a legtobb dolog miert nem fekete-feher. Ha valaki ramir és unatkozom akkor sem kezdek el vele beszelgetni, ha amugy sem beszelgetunk surun, mert nincs min. De ugy latszik vannak olyanok, akik meg igen. Fura.
2022. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
74%

13as.

Mivel kötekedtem?

Mert nem értettem vele egyet abban, h a lány azért ignorálja, mert azt akarja elérni, h a kérdező szerelmes legyen belé?🤔


S igen, nem tartom 100asnak, aki ennyit rogyózik ilyen jelentéktelen dolgokon... Egó-küzdelem. 🤷🏼‍♀️

2022. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
14: én bárkivel szívesen elbeszélgetek. Számomra meg az a fura ha valaki azért ignorál mert nem szoktunk beszélgetni. Miért ne lehetne? :D
2022. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Na most válaszolt hangüzenetben, azt mondta, hogy ne haragudjak, mennyi dolga van stb…stb…


Már nem érdekel!


Ezennel zárom a topikot, nem válaszolok többet, mert már tárgytalan, köszönöm annak a pár embernek a normális hangvételű választ!

Aki meg személyeskedett, kötekedett meg rágalmazott, az bekaphatja, tövig!


Na csao

2022. jún. 11. 12:53
 17/42 anonim ***** válasza:
70%

az bekaphatja, tövig


Milyen szerencsés is ez a topikban említett kislány...


Az nem személyeskedés és nem is rágalmazás, h nem ért valaki egyet magácskával.

Hiába no, nem lehet mindenki szerelmes az úrba😙

2022. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
63%

#18 hat meg milyen szerencses lehet a tied….

nagyon mellre szivod ezt a szerelmes-nem szerelmes dolgot, pedig a kerdezo csak ironizalt, (ugyanis a nok tenyleg hajlamosak felreertheto jeleket kuldeni). Egyebkent meg szalljal magadba, mert nem eleg hogy szemelyeskedtel de gusztustalan modon ratettel egy lapattal es meg” jo etvagyat is kivantal az ebedhez”.

Az ilyeneket kene bannolni, mint te!

2022. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
86%

Nyilvan 4 eve nem talalkoztak, de a lany a hibas, mert felreertheto jeleket kuldott...

Ezt te sem gondolhatod komolyan🤦🏼‍♀️😂

2022. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
71%
Funkcionalis analfabeta vagy? Hol irtam olyat, hogy a lany jeleket kuldott?
2022. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!