Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz, kerülhet egy...

Mit gondolsz, kerülhet egy ember olyan állapotba, hogy már nem vágyik boldogságra?

Figyelt kérdés

Vágytál már erre? Visszafordítható egy ilyen állapot?


Nem rólam szól a kérdés, ezért tanácsok helyett inkább véleményt írjatok, köszönöm.



2022. jún. 13. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én bele vagyok ragadva egy xar munkahelyre, így innentől kezdve nálam a boldogság távoli, mint Mexico.
2022. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem vágyom boldogságra.. szerintem az egy állapot és olyan mint az illúzió. Én elégedett szeretnék végre lenni. ez számomra fontosabb, mint a boldogság.. illetve én összekötöm a kettőt.. ha elégedett vagyok, akkor boldog is.
2022. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden ember vàgyik a boldogsàgra még a depressziós is. A depreszió egy mentàlis betegség. Ne kavard a szezont a fazonnal. Csak benne van egy àllapotban amiben azt hiszi nincs kiut es ezert hazudhat maganak. De attol meg vagyik a boldogsagra.


Nincs olyan hogy nem vàgyik a boldogsàgra.

A beletorodes nem egyenértékü a valasztassal. A vàlasztàs az nem ugyanaz.

2022. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!