Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csernus Imréhez hasonló...

Csernus Imréhez hasonló szakembert ismertek aki ugyanannyi tapasztalattal, tudással, stratégiával rendelkezik és naprakész a mai társadalomban?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Almási Kitti.
2022. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen p elég jó csak més nézőpontjai vannak mint Imrének és inkább nőies dolgokkal foglalkozik, nekem olyan kellene aki férfi.
2022. jún. 13. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dr Bánki György, bár a habitusa és a módszerei merőben eltér Dr Csernuséhoz képest. De én nagyon szó szakembernek látom.
2022. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ha leírod nekem a gondjaid üzenetben,vagy valami,akkor lehet hogy tudok segíteni.

Ismerek pár ilyen nagyszavú embert,de hogy melyik neked a megfelelő,melyik mondja el a dolgokat úgy hogy neked is tetszen az igazság,azt akkor tudom mondani ha mesélsz magadról picit.

Sokszor van olyan,hogy ugyanarról beszélnek,csak máshogy.

2022. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm aki találkozott Csernussal és régen "hitt benne" egy idő után azt mondta nekem, hogy Csernussal az a baj, hogy mindenre ugyanazt próbálja bevetni és ezért nem jó szakember.
2022. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jobb vagyok Csernusnál. Ha problémád van írj!
2022. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És milyen területeken vagy képzett,kedves hatos?
2022. jún. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csernus olyan, mint a többi média sztár.

Szimplán szófosógép, alacsony értelmi képességgel.

A hülyéket könnyű megvezetni.

Szemétdombon az egókakas az Úr.

2022. jún. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dr. Máté Gábor!!
2022. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Csernus azért veszélyes, mert a saját traumatizáltságát próbálja azzal kezelni, hogy másoknak "segíteni próbál". Amivel szerintem sok esetben többet árthat, mint használ. Ő valahol a heroinos életszakaszában pár agysejtet minden bizonnyal elhagyott.
2022. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!