Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A facebook új funkcióit sokan...

A facebook új funkcióit sokan tudják naprakészen követni? Pl régebben volt a láttam. Most meg van olyan hogy kézbesítve és látta. Ezek mit jelentenek? Én ezekkel lemaradtam.

Figyelt kérdés
Mostanában ezen kívül még milyen újdonságok lettek bevezetve?

2021. jan. 28. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kézbesítve: fent van, de nem ment rá az üzire

Látta: Ráment az üzenetedre

2021. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elküldve: Az üzenetet elküldted, de a címzett még nem kapta meg, mert épp nincs bejelentkezve vagy ki van kapcsolva az internet.


Kézbesítve: Megkapta az üzenetet, jelezte neki, hogy írtál.


A látta pedig gondolom egyértelmű.

2021. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A gyakorlatban ez olyan, hogy pl van akinek nincs mindig bekapcsolva a gépe, vagy alvó módban van a gépe, akkor bekapcsolja, automatikusan bekapcsol a face, és megjelenik a kézbesítve, ami nem sokat jelent elvileg mert nem ment rá a face-re. Aztán ha rámegy a facebookra mert van ideje facebookozgatni, megjelenik a láttam.


Ha valakinek állandóan be van kapcsolva akkor meg folyamatosan kézbesítve lesz, még ha épp ebédel is a konyhában.


A jelzés pedig gyakran ki van kapcsolva, lenémítva másoknál is? Nálam pl le van némítva, de jelzi ha ír valaki. Bár volt már olyan hogy ez bekavarodott és nem jelzi. Ami még elő szokott fordulni pl, hogy küldök egy üzit, kapok egy választ, vagy egy láttamot, és kiírja dátumnak hogy látta 2017 augusztus 1 vagy valami hülye dátumot. Néha bekavarodik a face, azt nem értem miért.

2021. jan. 28. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
olyan újdonságok, hogy nincs egymással megosztott mé részdia: videók, képek
2021. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!