Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fodrászok, kozmetikusok, ti...

Fodrászok, kozmetikusok, ti ezen megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Időpontom volt, amit előtte 2 nappal lemondtam betegség miatt. Időközben a gyerekem is beteg lett. 4 hét telt el, és pár napja írtam neki új időpont miatt, azóta sem írt vissza, el sem olvasta. Gyanítom, hogy megsértődött.

Már lassan 1 éve járok hozzá, egyszer januárban kértem új időpontot, viszont azt akkor még is beszéltük.

Most tényleg ekkorát vétettem, hogy 4 héttel később kértem időpontot, borravalót is mindig adtam.


2022. jún. 14. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Biztosan van olyan, aki megsértődik :)

De aki normálisan, az tudja, hogy nem tehet senki sem róla, hogy megbetegszik. Ha meg betegen mész oda, akkor az a baj.

2022. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfüggő. Én nem sértődnék meg, az biztos. Csak akkor, ha aznap mondja le
2022. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok kozmetikus, de szerintem normális ember nem sértődik meg ilyenért...Annak jobban örülne, ha elmennének hozzá a vendégek még betegen is, aztán ragasztanák rá a bacikat?
2022. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem jobban szeretik, ha felhívod őket....

Elfoglalt is lehet.

2022. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenki messengeren kér időpontot nála.
2022. jún. 14. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!