Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed arról a nőről...

Mi a véleményed arról a nőről aki azt mondja, hogy ő bizony nagyon megsértődne, ha nem kapna a párjától semmit nőnapra? Igaza van szerinted, szimpatikus a hozzáállása?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha náluk ez bevett szokás és férfinapra is kap a pali ajándékot akkor okéééésnak mondható talán.

De amúgy bullshit.

2022. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Vannak ilyen undorító emberek, akik semmibe sem veszik a partnert, sajnálják a pénzt a szál virágra is, ha el lehet sörözni is.
2022. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Évek óta nem kapok semmit nőnapra, nekem az lenne a furcsa, ha hirtelen elkezdenék kapni. :D


Viszont volt, hogy egyszer régen megsértődtem. Gimi első évében egyszer a fiúk minden lánynak és tanárnőnek virágot adtak, így nekem is. Aztán odajöttek hozzám és mondták, hogy eggyel kevesebb virágot vettek és így az egyik tanárnőnek nem jutott és megkértek, hogy adjam vissza a virágot, hogy odaadhassák a tanárnőnek. Az nagyon rosszul esett, főleg, hogy nem hoztak másnap egy másikat. De szerintem felnőtt fejjel ezen már nem kámpicsorodnék el, ha a munkatársaim tennék velem.

2022. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Tiszteletben tartanám, ha neki ez fontos.
2022. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaki egy szál virágot vagy egy csokit sajnál ilyenkor a párjától ,az gáz.
2022. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
A nőnap egy kommunista ünnep, ugyhogy tuti komcsi a csaj.
2022. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha a párja szereti és tudja, hogy jól esne neki, akkor miért nem tud egy szál virágot adni?

Ez nem egy jó kapcsolat, ahol ennyire nem figyelnek oda a másik érzéseire.

2022. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

A virág és az ajándékok nem minden és ez csalóka is lehet. Vannak olyan házastársak ahol a férfi csak a lelkiismerete miatt ad virágot, mert az alkoholfüggősége vagy a kezeletlen mentális problémája miatt nem tud rendesen bánni a nővel.


Persze ez nem általános tény, de rengeteg eset van, ahol a nő büszkén mutogatja az ismerősöknek, hogy mekkora virágcsokrot kapott vagy méregdrága ékszert és nem csupán nőnapra vagy valentínnapra vagy születésnapra, esetleg névapra, vagy csak úgy, mert így szereti a párja, aztán, meg ha a párja lekever egy pofont neki, akkor annyit reagál, hogy hát szegénynek nehéz napja volt, de amúgy kedves alak és látszik, hogy szereti és bánja, hogy megverte, mert másnap megint hozott neki virágot bocsánatkérésül.


Sok olyan eset van, hogy a nőt úgy megverte a férje, hogy a szomszéd a rendőrséget hívja, mégsem tesz feljelentést a férj ellen, aztán a férj megjelenik egy csokor virággal meg ígéreteket tesz, hogy megváltozik, a nő könnyes szemmel a nyakába borul és minden megy ugyanúgy tovább.


Szóvaé önmagában a virág meg az ajándék semit nem jelent.


Inkább akkor legyenek egy kiegyensúlyozott kapcsolatban és legyen ez a legnagyobb báne a párnak, hogy nem halmozzák el egymást ajándékkal, de tudják, hogy mindig ott van a másik és bármikor számíthatnak rá.

2022. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Egy párkapcsolatban illik tiszteletben tartani azokat a dolgok, amik egymásnak fontosak. Van, akinek a születésnap sem fontos, van, aki minden apró világnapot is számon tart. Ezeket azért tudni kellene egymásról, ha nem csak dugópajtinak van.
2022. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Engem feszélyeznek az ilyen elvárások...

Jó, meg lehet erőltetni magunkat, lehet, szívből is adni, de ha hiszti van, ha elvárás van, akkor valahogy kevésbé jön szívesen.


Ez szokásfüggő is: van, aki úgy nőtt fel, hogy nem szokás virágozni, van, akinél meg ez alap...

Kövezzetek meg, én sajnálom a fenyőfát, a virágot stb. Menjünk sétálni, adok figyelmet, de azt nem évente egy nap, stb. szerintem ez értékesebb.

2022. ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!