Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen durva eseteket láttatok...

Milyen durva eseteket láttatok már?

Figyelt kérdés
Ami veled vagy másokkal történt,hogy nagyon szemét emberek vannak. Pl. Én tekertem, a 2 éves gyerekem a bicikliülésben,extralassan megyek,mert 4 elágazás találkozik egymással,és jött 200- zal egy 40- es férfi,hangosan hirtelen fékezett le,leestem bicikliről és majdnem beestünk az árokba.( alapból kocsival is lassan jövünk ott,mert ott még 3 felől jöhetnek),annyira meglepett,hogy még ő kiszállt és ordibált rám,hogy nem jött ki hang a torkomon,hogy szerinte pont nagy kocsik és fák takarásában honnan láttam volna hogy száguld valaki,ezért is álltam meg szinte a bicajjal. ..akkor még suliskoromban nem találtam a kulcsomat,hogy hazamehessek,ezért a központban pont becsukta mire leszálltam volna,es a következőnél most nem állt meg.elvitt a másik városba,30 km- re. 16 éves lányként,Zokogtam es nem érdekelte,pedig idős hölgyek ott vigasztaltak.kiborultam mert sok lecke volt és pont egyszer engettek el korábban.pénzem se volt,a bérletemmel utaztam vissza,ami nem is jó oda. De sofőrök gyakran idegesek. Fáradt munkásemberek és kislány száltak volna le,és nem nyitotta ki ,még ordibált,hogy meg kéne nyomni a jelzőt. Ott a pályaudvar ahol bekanyarodik ,eleve be kell állni és várakozni és szállnak fel emberek,tehát nem kell megnyomni. ...Akkor most helyijáratoson,anyámmal és gyerekkel utaztam.a négyesben ültek tizenévesek,ahol van tábla,hogy az az öregeké. Egy üres hely volt a fiú mellett,anyám kérdezte szabad- e,nem! És odavágta a táskáját.anyám mérgesen odavágta neki és leült.( nem foglalta senkinek mert nem jött más gyerek egész úton)a fiú olyanokat kiabált,hogy jó lenne ha elhúzna innen,mi lenne ha leköpném,anyám szólt hogy kis tiszteletet,meg remélem amyáddal is igy bánnak" anyámnak kocsija van" ja bocs mondom.( én álltam a gyerekkel csak a végén szóltam)a lányok akik vele ültek ledöbbentem szintén kiabálni kezdtek,ön kérdezett valamit szabad- e,joga van megtagadni. Na de nem vette meg az ülést vagy a buszt. Felálltam a gyerekem mellől is ha jött egy idősebb hölgy. 30 vok,8 éve még sulis voltam.mi haverokkal szégyeltünk volna igy viselkedni,kár hogy ezt nem látta a tanáruk,a fiatalokat megértem hogy nem mernek közbeszólni,de egy öregasszony mellettünk volt,és annyit se szólt hogy fiam azért nem kéne igy beszélni. Már olyan természetes,hogy igy ordibálnak a fiatalok?és egész úton nem hagyta abba.. ...akkor a párommal duplaszülinapunk,udvaron szólt a zene bogrács( két haverunk volt ott),és negyedórán keresztül ugy ordibált velem a szomszédnő hogy 9 előtt tilos zajogni(11 óra volt már) mert ő éjszakás volt...mivel amugy is akkor halt meg apám ,két órán át zokogtam a szülinapomon,előtte soha nem buliztunk még a háznál de már utána se többet. Ha vannak történeteitek írjatok. Most csak ennyi jutott eszembe..
2022. jún. 15. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg hasonlo van. Könyvet irhatnék belole.
2022. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a közlekedésben napi szinten látok olyan eseteket, amik bár igazából a durva kategóriába tartoznának, már mindennapossá váltak. Kocsik rongyolnak át a piroson, mikor a gyalogosoknak már zöld lenne, és néha még le is dudálják őket.

Nem lépek fel sokat FB-re, de sajnos akárhányszor mégis, mindig minimum egy olyan poszt fogad, ahol a szabályosan parkoló autókat rongálják, vagy mennek beléjük.


Az a baj, hogy én is még tömérdek más, akár a Kérdezőéhez hasonló, történetet tudnék még írni.

Úgy érzem nagyon nem jó irányba halad a világ...

2022. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen sokszor azért nem jutottam át időben a zebrán,mert átment a kocsi amig zold volt nekem,ha kocsiban vagyunk sok másik kocsi volt már hogy belénk tolatott volna hátra megy úgy az útra,hogy nem figyeli,hogy épp vannak az úton,nem is értem ( középkorú férfiak)
2022. jún. 16. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!