Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csúnya férfiakkal (icelekkel...

A csúnya férfiakkal (icelekkel) szembeni gyűlölködés miért elfogadott társadalom?

Figyelt kérdés

Nincs gyűlölködés például a szép férfiakkal szemben.


Akkor a csúnyákkal szemben miért elfogadott?


2022. jún. 15. 18:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Akkor én is osztom, amit a kilences írt: az inceleket azért nem tudom semmire sem becsülni, mert gusztustalan a mentalitásuk. A külsejük totál lényegtelen. Nem minden incel "csúnya" és nem minden "csúnya" incel. Utóbbi ugyanis a külsővel ellentétben baromira ciki. Most már világos?
2022. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11


Igen, és a társadalom nem gusztustalan amiért teljesen ártatlan emberekből csinál lelki nyomorék inceleket.

2022. jún. 16. 08:36
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

A jelenlegi társadalmunk rengeteg dolog miatt gusztustalan, de egy felnőtt embernek minimum vállalni kéne a kudarcaiért a felelősséget, ha pedig erre képtelen akkor ne csodálkozzon hogy nem veszik komolyan. Engem is bántottak suliban mert csoró, és csúnya voltam, mégsem jutna eszembe sosem a társadalmat vagy a nőket okolni bármilyen sikertelenségemért mert úgy gondolom hogy én felelek a saját életemért, és hogyha a sikereimet képes vagyok a sajátomnak betudni, akkor úgy logikus hogy a kudarcaimat is az enyémnek tekintem.


Ez a te életed, és csakis a te felelősséged hogy megteremtsd a feltételeket ahhoz hogy boldog lehess benne, mert ez elsősorban a te érdeked. Hibátathatsz akárkit, de azzal szemernyit sem fogsz előrejutni.

2022. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Az incelek az interneten konkrétan arról gyártanak elméleteket, miként kéne kiírtani a 18 feletti nőket, mert már haszontalanok és "amortizálódnak". Arra, hogy mit csinálnak a szexuálisan frusztrált férfiak, ha egy nő nemet mer mondani, külön subreddit létezik. Arról is elég hosszú posztokat tudnak írni, hogy a jóképű férfiak milyen testi-lelki kínzást érdemelnek. De jaj szegény incikék, mindenki bántja őket, mert vékony a csuklójuk és nem szépen verődik vissza a fény az arcukról. :D Hagyjuk már.


A társadalom kegyetlen, igen. Az iskolai zaklatás mindig is súlyos probléma volt és most is az, az ilyesmi nagyon mély nyomot tud hagyni egy ember lelkületében, valószínű a legtöbb incel átesett ezen. Ezen lehet filozofálni? Persze. Na de ez azt jelenti, hogy a felelősséget teljes mértékben át kell helyezni a környezetre, a degenerált elb#szott filozófiájú embert meg teljesen felmenteni? Nem, ez nem jó irány. Egy sorozatgyilkos is hirtelen áldozat lesz, mert az alkesz apja verte kiskorában?

Az incelek közül sokan potenciálisan veszélyesek a társadalomra. Nem egy iskolai lövöldöző is belőlük került ki. Azt kellene megérteni, hogy fel lehet ismerni a gyerekkori traumák hatását az inceleknél, de végső soron az emberiségnek azokra van szüksége, akik előre viszik a világot, nem hátra. Aki visszamarad, mert nem tud viselkedni, az ki lesz rekesztve, ennyi. 21. században élünk, már nem divat barbár módjára viselkedni.


Egyébként nem minden csúnya férfi incel. Viszont mivel te most kb párhuzamba vontad a csúnya férfiakat és az inceleket, így az incel részre reflektáltam. Aki csak simán csúnya és azért zaklatják, azzal én sem értek egyet, abban az esetben az illető valóban áldozat.

2022. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Te fogyatékos vagy.... A nőket degradalo pasik az incelek... Minden büdös qrvanak elhordja a nőket de azért dugnak.... Persze hogy tapsolnak vetkőzik a nő...
2022. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

14


“Aki visszamarad, mert nem tud viselkedni, az ki lesz rekesztve, ennyi. 21. században élünk, már nem divat barbár módjára viselkedni.”


Ez nem igaz, a Chadek sem tudnak viselkedni, még sincsenek sehonnan sosem kirekesztve. Ez eléggé ellentmond a teóriádnak. Egyedül a csúnya embereknek kell megtanulni “viselkedni” (értsd alázatos mintapolgárnak lenni) mert ha nem jön a kegyetlen megtorlás. Gyakran még akkor is ha valóban alázatosan, szolgalelkűen viselkedsz. Tehát nyuszika esete, ha van sapkád azért kapsz ha nincs akkor meg azért.


“ Az incelek az interneten konkrétan arról gyártanak elméleteket, miként kéne kiírtani a 18 feletti nőket, ”


Érdekes, hogy te ebben nem azt látod, hogy mit képes kiváltani az emberi elmében a lelki terror, a traumák, hanem azt hogy csúnya gonosz incelek!


“ A társadalom kegyetlen, igen. Az iskolai zaklatás mindig is súlyos probléma volt és most is az, az ilyesmi nagyon mély nyomot tud hagyni egy ember lelkületében, valószínű a legtöbb incel átesett ezen.”


Örülök, hogy egyetértünk ebben. És ez a probléma forrása. Senki nem érdemelne meg indokolatlan szenvedést, pláne nem akkor amikor nincs élet-halál harc, csak mások (Chadek) egonövelése céljából. A Chadeket nagyon védelmezi a társadalom, a nők, tanárok, nagyjából mindenki hiszen a genetika tetőfokán állnak ami szinte egyetlen fontos szempont a buta emberiségnek.


“ Egy sorozatgyilkos is hirtelen áldozat lesz, mert az alkesz apja verte kiskorában?”


Ok-okozat. Bizony az eredendő okoz kell megkeresni.


“Azt kellene megérteni, hogy fel lehet ismerni a gyerekkori traumák hatását az inceleknél, de végső soron az emberiségnek azokra van szüksége, akik előre viszik a világot, nem hátra. “


Ez most úgy értendő, hogy miután kiölték az életet belőlük a Chadek, tanárok, nők stb, az azt követő motiváció hiányuk miatt nem hasznosan már a társadalomnak, úgy hulljon a férgese! Te hallottál a szemet szemértről? Amit adsz azt kapsz vissza? Ha trágyaként bánsz egy emberi lénnyel miért várnád el, hogy cserébe tisztességgel viszonyuljon hozzád? Ez valami farkastörvény? Bocs azt hittem emberekről beszélünk a farkas szintjét valóban nem ütik meg.


“ Egyébként nem minden csúnya férfi incel. Viszont mivel te most kb párhuzamba vontad a csúnya férfiakat és az inceleket, így az incel részre reflektáltam. Aki csak simán csúnya és azért zaklatják, azzal én sem értek egyet, abban az esetben az illető valóban áldozat.”


Itt a lényeg, hogy szoros összefüggés van csúnyaság, incelség és önbizalomhiány között. Csak azt kéne elérni végre, hogy ne az áldozat hibája legyen amiért áldozat!

2022. jún. 16. 14:43
 17/20 anonim ***** válasza:
71%

Aki bolond menjen orvoshoz. Ha már arról fantazial hogy gyilkoljon

A csunyasagra meg 100 megoldás van.

2022. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17


“A csunyasagra meg 100 megoldás van.“


Igen, például a diszkrimináció megszüntetése.


De gondolom the kiperkáltatnál inkább 10 millát velük plasztikai műtétekre mintsem a fő gondot orvosold!

2022. jún. 16. 17:05
 19/20 anonim ***** válasza:
96%
Képzeld el hogy az arcideg benulasom kikezelese nem volt ingyen. Ja... Tettem érte...
2022. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
95%

#16 Kérdező, 14 vagyok


"Ez nem igaz, a Chadek sem tudnak viselkedni, még sincsenek sehonnan sosem kirekesztve. Ez eléggé ellentmond a teóriádnak. Egyedül a csúnya embereknek kell megtanulni “viselkedni” (értsd alázatos mintapolgárnak lenni) mert ha nem jön a kegyetlen megtorlás. Gyakran még akkor is ha valóban alázatosan, szolgalelkűen viselkedsz. Tehát nyuszika esete, ha van sapkád azért kapsz ha nincs akkor meg azért."


Nem alázatos mintapolgárnak kell lenni, hanem kezdetnek az is megteszi, hogy ne akarj megerőszakolni valakit, csak mert nem viszonozta az érzéseidet. A "nem tud viselkedni" alatt egyértelműen ezt értettem, nem azt, hogy megszólaltál és nem voltál alázatos. Ne legyünk álszentek meg ne tegyük a hülyét, az incelek többször is bebizonyították, hogy az elborult képzeteiket simán átültetik a valóságba is. A "Chadek nem tudnak viselkedni" részt arra értetted, hogy ők bunkók, nagyképűek és bullyk, vagy pusztán arra, hogy ők hódították meg a nőt? Szerinted ezek közül bármelyik is párhuzamba hozható az incelek tettivel és nézetetivel? A kettő szerinted van annyira egy szinten, hogy azt lehessen mondani, hogy "ha én se tehetem ezt, akkor te se tedd, hiába vagy jóképű"? Ez nekem úgy hangzik, mintha azt mondanád, hogy "a Chadek bunkózhatnak, de bezzeg én nem fantáziálhatok vagy követhetek el tömegmészárlást, ez biztos azért van, mert csúnya vagyok".


"Érdekes, hogy te ebben nem azt látod, hogy mit képes kiváltani az emberi elmében a lelki terror, a traumák, hanem azt hogy csúnya gonosz incelek!"


Egyébként azt írtam is, hogy ezt valószínű mi okozhatja és hogy azon is érdemes elgondolkodni. Ettől függetlenül ez megint úgy hangzik, mintha te a felelősséget teljes mértékben át akarnád helyezni a körülményekre. Nem. Az embert érik traumák, amik megváltoztatják a viselkedésért, de attól még ők emberek maradnak működő aggyal, el tudják dönteni, hogy mi a helyes, meg mi nem. Ha kell, szakmai segítséget kérni. Nem lehet figyelmen kívül hagyni az okot sem nyilván, de ha csak erre fogsz valamit, ezzel felmented az embert és minden felelősségtől megszabadítod. Szóval röviden: Nem, nem csak azt látom bele, hogy csúnya incel, de azt a részt semmiképp sem szabad figyelmen kívül hagyni. Arra miért nem reagálsz, hogy az incel környezetére, más emberekre milyen hatással lehet az incel viselkedése? Az nem számít? Más biztonsága, érzelmei nem számítanak, csak az incelé, mert őt bántották?


"Örülök, hogy egyetértünk ebben. És ez a probléma forrása. Senki nem érdemelne meg indokolatlan szenvedést, pláne nem akkor amikor nincs élet-halál harc, csak mások (Chadek) egonövelése céljából. A Chadeket nagyon védelmezi a társadalom, a nők, tanárok, nagyjából mindenki hiszen a genetika tetőfokán állnak ami szinte egyetlen fontos szempont a buta emberiségnek."


Ez egy tévképzet. Nem valós. Kategorizálod az embereket aztán a környezetükbe a kategória alapján belelátsz egy viselkedésformát. Chad - mindenki imádja. Nem Chad - a halálát kívánják. Az élet nem ennyire fekete-fehér.


"Ok-okozat. Bizony az eredendő okoz kell megkeresni."


Tegyük fel, hogy az eredendő okot megtaláltad. Oké. És akkor ennyi volt a feladat? Az ember fel van mentve, mást nem kell tenni, maradjon a gyilkos változatlanul a társadalomban?


"Ez most úgy értendő, hogy miután kiölték az életet belőlük a Chadek, tanárok, nők stb, az azt követő motiváció hiányuk miatt nem hasznosan már a társadalomnak, úgy hulljon a férgese! Te hallottál a szemet szemértről? Amit adsz azt kapsz vissza? Ha trágyaként bánsz egy emberi lénnyel miért várnád el, hogy cserébe tisztességgel viszonyuljon hozzád? Ez valami farkastörvény? Bocs azt hittem emberekről beszélünk a farkas szintjét valóban nem ütik meg."


Ha nem változik meg a viselkedése, akkor igen, a veszélyes emberekre olyan formában nincs szükség a társadalomban. Nem emberölésre vagy ilyesmire gondolok, hanem rehabilitációra. Egyébként van egy olyan érzésem, hogy különböző elképzeléseink vannak a tárgyként kezelésről, persze lehet, hogy nincs igazam. Jól ismerem az incel ideológiát, és legtöbbjük számára már az is személyes támadás és tárgyiasítás, ha egy nő nem velük jön össze, hanem mással. Ők ezt látják kegyetlenségnek. Biztosan ugyanarra gondolunk itt?


"Itt a lényeg, hogy szoros összefüggés van csúnyaság, incelség és önbizalomhiány között. Csak azt kéne elérni végre, hogy ne az áldozat hibája legyen amiért áldozat!"


Oké, és ha erre rájöttünk, szerinted hogyan tovább? Kíváncsi vagyok.

2022. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!