Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van tele a magyar...

Miért van tele a magyar társadalom gyűlölettel?

Figyelt kérdés
A kérdésemet a Magyarország-Anglia mérkőzésen történtek miatt teszem fel. Miért jutottunk el odáig, hogy magyar gyerekek azt sem tudják, hogy miért, de fütyülik, fújojják az angol válogatottat, miközben ők a rasszizmus ellen tiltakozva térdepelnek? Hogy jutottunk el odáig, hogy a szülők primitívségükkel, gyűlölködésükkel, rasszizmusukkal megfertőzték saját gyermekeiket is? Felelős lehet-e ebben a társadalmi kérdésben a kormány, amely már több mint egy évtizede kormányoz? Tesz-e valamit a kormány vagy a szülő a gyűlölködés ellen vagy inkább erősíti a folyamatot illetve az elszigetelődést Európától és más nemzetektől? Más is aggódik, hogy a saját gyermekére is átterjedhet ez a jelenség a máshogy gondolkodó, más felfogású emberekkel szemben?

2022. jún. 7. 11:49
A kérdező szavazást indított:
Szerintem csak a kormány felelős
Szerintem csak a szülő felelős
Szerintem a kormány és a szülő egyaránt felelős
Szerintem egyik sem felelős, sőt nincs is gyűlölködés más nemzetekkel/vallásokkal/rasszokkal/nemi identitásúakkal szemben
12 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%

Egyik országban sem fogadják öleléssel meg tárt karokkal azokat, akik teljesen "másak" és nem tudnak beilleszkedni a társadalomba, legalább valamennyire. És ez így van jól.

Nincs semmi különösebb gond az országunkkal.

2022. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

"Miért van tele a magyar társadalom gyűlölettel?"

Mert hagyták, hogy 12 évig egy fasiszta kormány legyen hatalmon, ami a náci németország propaganda trükkjeit átvette.

2022. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ne egy focimeccs közönség alapján ítéld meg "a" magyarokat...
2022. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
#2: ajjaj... nagy a baj a toronyban... :-D
2022. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ördögi kör.

A kormány populista, mert a lakosság erre bukik. Közben nincsenek érdemi stratégiai intézkedések, amik miatt sok hiba marad a régiben illetve korrupció és egyebek miatt még romlik a helyzet. Ilyenek az oktatás sé az egészségügy. Óriási kár ér bennünket nap mint nap, ezért vagyunk tele gyűlölködéssel.

2022. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

#4

Jó érv, most aztán nagyon megcáfoltál.

Az ne zavarjon, hogy a fidesz vállaltan fasiszta.

2022. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

A gyerekek még őszinték. Ennyi. Sem több, sem kevesebb.


Szerintem sokkal jobbak még így is azoknál az álszenteknél, akik ájtatos ábrázattal letérdelnek, meg a gyerekeiket is erre kényszerítik, közben meg benzinnel oltják a tüzet ukrainában.

2022. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
6 te meg faszista vagy, de így szseretünk.
2022. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8

Igen, az érveid tényleg verhetetlenek. :DDDD

Egyébként csak amgadat járatod le, amikor azt gondolod, hogy "most jól megmondod".

Engem persze nem zavar, mivel jót röhögök rajtad, de azért nem ártott volna neked az iskolában tanulni is.

2022. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6: ja persze... te vállalod, hogy ők fasiszták...

ROTFLMAO

2022. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!