Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dolgoznál éjszaka? 21-22...

Dolgoznál éjszaka? 21-22 órától hajnali 1-2-3 óráig?

Figyelt kérdés

8 óra bejelentés.

H-Szo.

Nettó 220-250E Ft/hó

A ponton 8 db raklapos áru fel békázása a teherautóra, majd el vezetni a B pontig ahol te le rakodsz és vissza is rakodsz, aztán az A ponton le rakodsz és vége a napnak.



2022. jún. 16. 21:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Még ez egész emberi egy 10től reggel 6ig tartó műszakhoz képest.
2022. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
A fizu elég vacak ahhoz képest, hogy éjszakás meló és heti 6 nap, de ha az élethelyzetem engedné, akár vállalnám is egy időre, amíg nincs egy hasonló jobb pénzért. Mindig is éjjeli bagoly voltam, ezzel a részével semmi bajom nem lenne.
2022. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%

Hetedik válaszoló vagyok.

Azért nem dolgoznék éjszaka, mert gyűlölöm az éjjeles műszakot, este aludni kell és nem dolgozni. Engem totál kikészített mentálisan, az idegrendszerem se bírta. Nem jó az éjjeles, nem embernek való, dolgozzanak inkább a gépek (robotok), de ne az emberek.

2022. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
Éjszakásban dolgozom 3 éve. Nem jó, de nem is tragikus. Megvannak az előnyei, így minden héten tudok edzeni és mindenre több időm van, mintha váltóműszakban lennék. Én igazából szeretem. Mondják, hogy káros, de pont nem érdekel, úgyse akarok örökké élni, ha 60 körül felfordulok, az pont jó.
2022. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
Ennyiért nappal sem 😂
2022. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
3 évig 4 műszakban dolgoztam, az éjszakás volt a legjobb!
2022. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
39%
24/7 beosztásban mindenféle műszak közül volt, hogy éjszakától dolgoztam reggel hatig/hétig egy héten át. A 2. és 3. nap olyan gyomorfájsom volt, hog ihaj. A hazaút kellemes volt abból a szempontból, hogy mindenki ment dolgozni, én meg pihenni, de a hátránya az volt, hogy ha pont a csúcsforgalomban indultam el, akkor tömve volt a jármű aztán nekem hulla fárdtan nem igazán volt kedvem átadni a helyemet, de mivel nem volt homlokomra írva hogy éjszakáztam, ezért nem lehettem b.unkó sem. Viszont egy idő után sikerült úgy rászoknom, hogy nem fáradtan indultam haza, hanem mintha csak egy normál műszak után lettem volna, szóval ebből sem volt gond. Jó volt, hogy mire hazaértem, már lement a reggeli rohanás amikor suli/munka előtt mindenki egy zacskó csipsszel és egy péksütivel állt sprban a boltban a kasszánál, szóval a boltok üresek voltak, ahogy más helyek is, ezért nyugodtan tudtam ügyeket intézni. Utána hazajöttem, kicsit még filmet néztem és utána lefeküdtem és jó érzés volt, hogy amíg a többiek melóznak én otthon lustulok.
2022. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%
jaj és volt 12 órás éjszakai műszakom is, na az viszont gyilkos volt. :D
2022. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
39%

Jelenleg 4 műszakba dolgozok picit több pénzért.

Nincs jobb.

2022. jún. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiert nem
2022. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!