Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik patológián dolgoznak...

Akik patológián dolgoznak hogy hogy nem félnek?,éjszaka meg aztán főleg hihetetlen számomra hogy nem

Figyelt kérdés

Tudom hogy aki halott az mar tobbet nem kell fel. De mivel ápolónak tanultam így volt szerencsém betekintést nyerni felületesen a dologba és nekem nagyon félelmetesnek tűnik ez az egész hely.

Láttam már(szemmel) és láttam is már el(kézzel)hullát a korházi osztályon.

Tudom hogy éjszaka is dolgoznak a patológián is.


Ti nem félnétek egy ilyen helyen dolgozni?


2021. febr. 17. 16:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Én nem ilyen helyen dolgozom, de nem félnék.
2021. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy félnék. Mi félni való van benne? Tán az egyik fölkel, azt zombivá változik, és meg akarja enni az agyam? xD
2021. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Számomra ami rémisztő az a szagok,a tárgyak, a fém kupolás hullaszállotó kocsi,a fekete zsák,az eszközök,a hullák kinézete, a hely hangulata, a síri csönd...magyarul mondhatni minden
2021. febr. 17. 16:59
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Te biztosan nem vagy ápoló :D


Te is dolgozol éjszaka és ha valaki meghal osztályon neked kell letolni. Vagy ezt nem mondta neked senki?

2021. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Mindig beteghordók szállitották el a hullákat vagy nagyobb korházba vannak kifejezetten hulla szállitók es ok vittek le az osztalyrol.

Nekunk mint apolo mindig csak annyi volt a feladat hogy a hullabol kihuzni a branult vagy ami epp benne volt,es mesztelenul kellett letakarva az agyon hagyni. Szemere vatta,allat felkotve


Igenis voltam apolo de nem dolgozok a szakmaba már. Penzugyi teruletre valtottam 😊

2021. febr. 17. 17:04
 6/25 A kérdező kommentje:
És igen kozrejatszott a dologba a hulla felelmem igy inkabb nem eroltettem a dolgok 😊
2021. febr. 17. 17:05
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

Valoban nyomaszto, ijeszto annak, akinek nem ez a foglalkozasa, es nem tudja, milyen ettol elvonatkoztatva dolgozni.

Nade. Hogy jon ide az ejszaka? Szerinted oket erdeklik a kamu-kisertet musorok?

2021. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%

#6 Akkor bocsi :)


Megélhetési problémák is közre játszottak a váltásban?

2021. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

4

A 12 évem alatt 4 kórházban dolgoztam mint nővér, kb.100 halottat láttam el. ( neuro,belgyógy,onkológia, hospice). Sehol nem nekünk kellett levinni. Egyedül a hospiceon van kegyeleti szoba,ahová be kell tolni. A mai napig nem érezném jól magam egy hullaházban,pedig volt elég sok "csúnya" halottam, akit egyedül elláttam mert az adott osztályon egyedül voltunk éjjeles műszakban,tehát nem vagyok szívbajos. Valószínűleg én is sok horrort néztem és akár tudat alatt is lappang bennem egy kis para. A temetőben is befosnék éjjel,egy bagoly huhogásától is. :)

2021. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben rovarirtóként vállalkoztam. Bejárásom volt a kórház egész területére, így a patológiára is. Emlékszem, az első alkalommal meglehetősen sűrűn pislogtam a hátam mögé, de aztán megszoktam azt is. Szerintem aki állandóan ott dolgozik, már rég megedződött.
2021. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!