Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan közületek aki...

Van olyan közületek aki megbánta hogy férfinak vagy nőnek született?

Figyelt kérdés
Szerintem én nőként sokkal jobban jártam volna.

2022. jún. 18. 14:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
17%

🍏

Mióta megjelent ez az LMBTQ, azóta egyre több ilyen jellegű kérdést látok.

Napjaink a zavarodottságot hozta magával.

Sokan már az sem tudják, hogy mik akarnak lenni, fiúk-e vagy lányok, mik a céljaik stb.

2022. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
68%

Akkor érzed ezt mikor szar a helyzet. Mikor magad alatt vagy.

De mikor sikeres vagy a munkádban, durrantod le a nőket, van pénzed, sportolsz stb... Akkor örülsz hogy férfi vagy.

2022. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
86%

Megbánni csak a döntéseinket lehet.. az hogy férfi vagy nő lettél nem döntés kérdése.


"Szerintem .." ez csak feltételezés.

2022. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
#2 Férfinak lenni mindenhogy rossz. Egy-két biológiai előnyt leszámítva semmi értelme az egésznek.
2022. jún. 18. 14:16
 5/44 anonim ***** válasza:
92%
Na mondjad miért rossz
2022. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
31%

🍏

Kérdező!

Nyavalyogni jöttél ide vagy gondolkodni?

Magas sem tudod, hogy mit akarsz.

2022. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
80%
Én szívesebben lettem volna férfi de nő lettem el kell fogadni ezt
2022. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
30%
Én is inkább nő lennék, mert akkor a puncikámmal tudnám hülyíteni és kihasználni a férfiakat.
2022. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
23%

1es. Az LMBTQ-nak semmi koze ehhez...🤦🏼‍♀️ akinek be lehet magyarazni, h no/ffi legyen, annak nincs kifejlett identitasa. Ez nem igy mukodik, kevesebb M1 javallott...


8as. Szoval qrva lennel...🤔


En szeretnek pasi lenni. Bar no is szeretek, leszamitva a menstruacios fajdalmakat.


Ma mar kozel hasonlo jogaik vannak a noknek, de 100 eve meg nagy szopas volt...


Ha pasi lehetnek egy napra...😏

2022. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
86%

Férfiként sokkal nagyobb elvárásokkal nézel szembe, mint nőként. A férfiakat nem védi annyira a szociális háló, nincs NANE férfi változatban, a társadalom se törődik az elesett férfiakkal úgy, mint a nőkkel. A párkapcsolatok is a nők körül forognak, a reprodukciós jogok is a nőknél vannak. A férfiaknak akkor is keménynek kell mutatniuk magukat, ha 60 kilós gyógyegerek és el is várják tőlük az erőt, függetlenül a fizikai erejüktől. Érzelmeket nem mutathatnak, mert az gyengeség. A síró nő részvétet ébreszt, a síró férfi szánalmat és kényelmetlenséget. A bíróságok előtt is enyhébb büntetési tételeket kapnak a nők, mert a krokodilkönnyek működnek.

A gyerekfelügyeleti jogért is nagyobb eséllyel indulnak, nem kell bevonulniuk a seregbe agyonlövetni magukat. Egy nő szabadon lehet férfiasan öltözve megbélyegzés nélkül, de egy férfi nem öltözhet nőiesen.

A nőknek előbb hisznek családon belüli erőszakos ügyekben, míg egy férfi örülhet, ha nem fordítják ellene a vádat. Sokkal több férfi lesz öngyilkos, mert a férfiak érzelmi világával nem törődik a társadalom. A nők által elkövetett szexuális zaklatást messze jobban elítéli a társadalom, mint a férfiak ellen elkövetett szexuális zaklatást. A női pedofilokat gyakran mentegetik, főleg a szebb nőket.

Egy nőtől nem várják el, hogy teljes erőbedobással küzdjön egy kapcsolatban, egy férfitól igen. Ha egy nő megbámul egy férfit vagy szexuális megjegyzést tesz rá, azt elfogadják. Fordítva ez zaklatás és perverzió. A nőknek a könnyű és biztonságos munkák jutnak, a férfiaknak a nehéz és akár halálosan veszélyesek.

Ja és a nők nem kopaszodnak meg.

2022. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!