Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha közvetlen...

Mit tennél ha közvetlen nyaralás előtt betegednél le?

Figyelt kérdés
befizetet út, kivett szabi, stb, mondjuk torokgyulladás nátha ilyesmi

2022. jún. 18. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

🍏

Elfogadnám a helyzetet.

2022. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%

Engem nem érdekelne.Befizettem az utat,megyek akkor.

Teleprüszkölném a gépet,meg mindent ahol vagyok.de ez így a természetes, a tüdőnek tisztulni kell, a baktériumos vírusos rossz levegőt ki kell köhögni.Eddig is ezt csinálták az emberek, ezután is ezt fogják.

Már voltam így nyaralni, nem foglalkoztam senkivel, később meg kitudja, aki meg is fázik, lehet a légkondi miatt fázott meg.

2022. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Egy kis nátha nem gátol meg semmiben.
2022. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

🍏

Önző, felelőtlen gondolkodású proli.

2022. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem örülnék neki
2022. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Én lemondanám.Az a lényege a nyaralásnak hogy pihenjek és jól érezzem magam, amit nem tudok megtenni ha szarul vagyok. Annak úgy nincs értelme ha kötelességként tekintek a kimozdulásra.


Plusz ha valami fertőző betegségről van szó, akkor mindenkivel szemben kicseszés ott terjeszteni a vírust/bacilusokat.

2022. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Vissza lehet kérni a pénzt? Mert akkor visszakérném és pihenék
2022. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem lehet
2022. jún. 18. 14:48
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem attól függne, hogy milyen súlyos. Én egyszer nyaralás előtt a bokámra estem, szerencsére nem törött el, de napokig nem tudtam ráállni. Apámék le akarták mondani, hogy ilyen lábbal ne menjek sehova, de ők még sohasem voltak a tengernél, és mondtam nekik, hogy legrosszabb esetben a hotel medencéjénél sütettem a hasam. Végül elmentünk, és egy túra során kellett csak visszafordulnom, mert nem bírta a bokám, az oda úton végig fel volt polcolva a lábam, de a nyaralás második napján már az sem kellett, így én örülök, hogy végül elmentünk. Tehát a te esetedben azt kell mérlegelni, hogy a nyaralásig mennyire tudnád javítani a jelenlegi állapotod. Én ha jobban lennék szerintem elmennék a helyedben.
2022. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

#4:

Attól nem leszel menőbb, ha mindenkit prolizol, meg minden válaszodba gyümölcsös emojit raksz.

2022. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!