Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is van úgy, hogy...

Veletek is van úgy, hogy vártok egy nyaralást, aztán előtte való nap vagy aznap azt kívánjátok, inkább bár ne mennétek sehová?

Figyelt kérdés
Jövő héten indulunk Prágába, és ezért dolgoztam olyan sokat, túlóráztam, nagyon vártam, erre most meg be vagyok parázva és eszembe jutott, hogy bár elmaradna az út. Pedig menni akarok. Szerintetek mi lehet ez? 😅

2022. máj. 23. 08:25
 1/6 Bferike ***** válasza:
88%

Tudat alatt szorongsz, hogy nem fogod tudni megértetni magad a cseh testvéreinkkel.

Ne tedd, ők is csak emberek mint mi. Nem lesz semmi gond! 😜

2022. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mások az esküvő előtt játsszák el ugyanezt, mégis túlélik. Ne aggódj, lazíts és élvezd a látványt és a cseh sört!
2022. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az élmény jól esne, de az utazás, az esetleges kellemetlenségek, a megoldandó feladatok nem.

De nyugi, biztosan jó lesz és jól fogjátok érezni magatokat! :)

2022. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Mindig így vagyok
2022. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
17 éves voltam, amikor először utaztam egyedül, szintén Prágába mentem. :D Előző este egy elég rossz pánikroham-szerű dolog jött rám, nagyén féltem és sírtam, és nem akartam menni. Aztán próbáltam nyugtatni magamat, nagyrészt a netről vett számomra inspiráló mondatokkal, amiket akkoriban olvasgattam utazós blogokon. És végül annyiban maradtam magammal, hogy igenis el fogok menni és jól fogom érezni magamat, és ha így lesz, ha hazajöttem, magamra varratom azt a mondatot. Így lett meg az első tetkóm története, és a további egyedüli utazásaim alapja. :)
2022. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne parázz, hidd el hoy a helyszínen minden máséppen fog látszani. Menj majd sörözni, ´sétálni, múzeumokba. A zsidó temetöt nem szabad kihagyni !Ha magyrul szónak hozzád, akkor magyrul válaszolj, ha te sz´olalsz meg magyarul és nem kapsz választ, ne lepödj meg, fapofával hanem menj tovább. Ott is adódhatnak kényelmetlen helyzetek, de nem szabad, hogy ez elrontsa a szórakozásodat.
2022. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!