Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokat veszítek ha nem voltam...

Sokat veszítek ha nem voltam nyaralni soha életemben?

Figyelt kérdés
Mivel az egész életem egy csőd így nem is telik rá, de társam sincs hozzá. Annyira jó lehet azoknak akik évente egyszer legalább nyaralnak külföldön és van párjuk is szóval nem egyedül. Milyen érzés?

2022. máj. 15. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

"Sokat veszítek ha nem voltam nyaralni soha életemben?

...

Annyira jó lehet azoknak akik évente egyszer legalább nyaralnak külföldön és van párjuk is szóval nem egyedül"


Na most akkor mi a kérdés? A nyaralás vagy a pár? Mert az egyiknek kb. semmi köze a másikhoz: pár nélkül is remekül lehet nyaralni, meg nyaralás nélkül is jó lehet, ha van valakinek párja. Melyik az igazi kérdésed?

2022. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyedül ki nyaralna?
2022. máj. 15. 14:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen nyaralok egyedül. És csodásan érzem magam.
2022. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Eltölteni 1-2 hetet vmi gyönyörű helyen a szerelmünkkel... Nem sok jobb dolog lehet az életben...


Még reménykedem, hogy nekem is megadatik! :-)

2022. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Nem reménykedni kellene, hanem tenni érte.


" az egész életem egy csőd"


Erről is csak te tehetsz. Más nem fogja helyetted felépíteni az életedet. Ez nem kiszervezhető folyamat!

2022. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül ki nyaralna?"

Ha nyaralni akarsz és nincs párod, nyaralhatsz másokkal is: családdal, barátokkal, részt vehetsz szervezett nyaraláson idegenekkel - akiket út közben majd megismersz jobban, stb. Tehát a nyaraláshoz nem kell pár.


A nyaralás hiányzik jobban vagy a pár? Ha csak az egyiket választhatnád, melyiket választanád?

2022. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan voltam. Júniusban fogok életemben először nyaralni menni, 22 évesen.


Tenni kell érte.

2022. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik utaznak és kint dolgoznak idénymunkában. Sokszor egzotikus helyekre is eljutnak. Dolgoznak, de mellette van lehetőség és pénz kirándulni is. Ez is egy megoldás, főleg ha egyedül vagy. Egy csomó embert és kultúrát megismerhetsz.
2022. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés?


Ha nyaralásra vágysz, akkor nyilvánvalóan sokat veszítesz.

2022. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szar egyedül nyaralni.

Én eléggé introvertált vagyok, úgy volt, hogy megyek ki Hawaii-ra, de közben megismertem az azóta már feleségem és le lett mondva.

2022. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!