Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka,hogy a legtöbb...

Mi az oka,hogy a legtöbb erősen túlsúlyos nő "bezárkózik",nem akar ismerkedni,befelé fordul,bizalmatlan?

Figyelt kérdés

Próbálok ismerkedni,barátkozni ilyen hölgyekkel,de nehezen megy.

Többnyire el sem hiszik,hogy van olyan férfi,aki vonzódik hozzájuk.

Sokan válaszolni sem mernek/akarnak. Miért?



2022. jún. 22. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert látják, hogy a kilók kellenek neked, nem pedig a személyiségük.
2022. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség!Mindenki elsőre a külsőt nézi,ki az aki tetszik neki.Ha megismerik egymást,kiderül összeillenek-e.Ilyen alapon,aki kis mellű nőt keres,annak a kis melle kell,nem a személyisége.Folytassam?
2022. jún. 22. 09:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok erősen túlsúlyos, csak túlsúlyos, de velem is ez van. Gyerekkoromtól kezdve azt hallgattam mindenkitől - kortársak, tanárok, egyes családtagok stb. - hogy ronda vagyok, sőt sokan szinte emberszámba sem vesznek. Még felnőttként is tapasztalok hasonlót, pl. mikor barátokkal sorban állunk egy fagyiért és valaki mögöttünk megjegyzi, hogy "dagadt aztán még zabálja a fagyit, minek az neki". Szóval hiába érzem magam jól a bőrömben, fogadom el magam stb., attól még a korábbi sérelmek bennem vannak, amihez még hozzáépülnek a mai tapasztalatok is sajnos. Emiatt durván önbizalomhiányos vagyok, szorongó, gátlásos stb., ami az ismerkedést is megnehezíti. Pont amit te is írtál, hogy nem tudom elképzelni, hogy valakinek egyáltalán csak szimpatikus legyek, nemhogy kedveljen, vonzónak találjon. Na most ha velem ez van, akkor a nálam nagyobb nőknek gondolom szintén problémát okozhat ez.
2022. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mindenben egyetértek veled.Azzal tisztában vagyok,hogy a túlsúlyos nőknek kevés az önbizalma,mert sokan bántják,kritizálják őket.Mintha bűn lenne,ha valaki kövér.Volt extrém kövér kedvesem,sokszor pityergett a telefonba,hogy miket mondtak neki.Még úgyis beszóltak neki/nekünk,ha együtt voltunk.

Mivel lehetne az önbizalmatokat,önbizalmukat növelni? Nagyon érdekel ez a kérdés.

2022. jún. 22. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Én túlsúlyos vagyok viszont engem sosem bántottak 🤷‍♀️

Én elég közvetlen és jó humorú vagyok, általános iskolában is nagy baráti társaságom volt .

Ez később az életben sem változott. Munkahelyen is, mindenhol kedveltek, szerettek.

Pasit is mindig könnyen találtam, és kiélveztem az életet.

Mindig udvaroltak, és főleg sportos férfiak.

Biztos sokan vannak akiknek kevés az önbizalma, nem hiszi el, hogy szeretheti valaki őszintén stb

De nekem pl nincs ilyen problémám.

És a barátnőmnek sem aki kB szintén velem egy súlykategóriában van . (120kg)

Csinosan öltözünk, szép arcunk van , közvetlenek vagyunk és ennyi a titok.

Az a nő aki túlsúlyos, de egy kicsit sem tudja elfogadni magát soha sem lesz felszabadult és önbizalommal teli

Amíg nem hiszi el magáról hogy igenis tetszhet férfiaknak és igenis megnyerő a személyisége addig semmi nem fog változni.

29/N

2022. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos,amit írtál.Egyetértek veled.Te azért jóval kisebb vagy,mint az exem,ő 192 kg volt,nyilván feltűnőbb jelenség.Az arca neki is szép volt.
2022. jún. 22. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a csinos öltözködés, a szép arc, közvetlenség stb. a titok... ezek csak annak az eredményei, hogy ti nem olyan közegben nőttetek fel, ahol a külsőtök miatt megszégyenítettek és emiatt bátrabbak vagytok, fel meritek vállalni magatokat, van önbizalmatok.
2022. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy a francba tud vonzani egy túksúlyos?

35 N

2022. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
TÚL*
2022. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!