Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó vagy rossz ha valaki...

Jó vagy rossz ha valaki elvakult vakbuzgó vallásos?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

🍏

Ameddig hagy élni, addig nincs probléma.

A többi rá tartozik.

2022. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Az elvakult és vakbuzgó miben jó? Semmiben.

Bár szerintem a vallásos is negatív, de ez személyes vélemény.

2022. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elvakult, vakbuzgó azt jelenti, hogy szélsőséges és a szélsőségek semmilyen formában nem túl közkedveltek.


Az a baj az ilyen típussal, hogy nem képes akkora önkontrollt tanúsítani, hogy a környezetében élőkre ne vetítse ki a mániáját.

2022. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
A szélsőségesek nem jók, akármiről is van szó.
2022. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem jó, mert az ilyenek általában nem adatják be az oltást a kisgyereknek és nem viszik orvoshoz, mert majd Isten meggyógyítja. Nálunk szerencsére nem, Amerikában elterjedtebb jelenség. De egyébként ahogy írták, a vakbuzgóság semmiben nem jó, mert azt jelenti, hogy nem nagyon fogadja el más nézeteit és csak a saját hülyeségét hajtja.
2022. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Pont azt akartam írni, amit a 4-es. Én semmiben sem szeretem a szélsőséges gondolkodást. Az jóra még sosem vezetett, főleg mert az ilyenek másokra is rá akarják erőszakolni a nézeteiket.
2022. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a másiknak amíg együtt nem él vele, hogy miben hisz meg hogyan, sajnos ezt sokan nem fogják fel...nem csoda hogy ennyi háború volt már ez miatt...aki nem hisz büszke rá hogy "én bizony magamba hiszek" aki meg hisz azt kiutálják mert valamiért azt érzik ettől jobbak :D...mindig ez van.
2022. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon-nagyon rossz, ha valaki valamilyen téren is elvakult.
2022. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!