Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éjszaka ha felkeltek, szoktato...

Éjszaka ha felkeltek, szoktatok pet palackba pisilni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam mondani senkinek, de én igen. Tiktokon megláttam egy videót, ami lehet poénból van csak, de meglepődtem hogy nem csak nekem jut ilyen eszembe.

[link]


2022. jún. 23. 15:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem, van WC otthon.
2022. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%

Persze. Miért, még hova lehet?

Össze is gyűjtöm és a kamrában a polcra állítom, évjárat szerint sorakoznak az üvegek.

2022. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a kérdést fogom megmutatni az idős rokonaimnak, amikor legközelebb megkérdezik, hogy miért nincs pasim.
2022. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem értem mi ebben az undorító? Még vizet is takarítok meg vele.
2022. jún. 23. 15:20
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
Én feldugok egy katétert elalvás előtt, és kivezetem az ablakon. Én is a TikTokon láttam, szerintem jó ötlet. Már rendeltem hozzá ledcsíkot, hogy amikor megy a pisi, villogjon is.
2022. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Mert ezt hajléktalanok szokták leginkább csinálni, nem civilizált emberek, azért.
2022. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Én érveltem, ha minden nap ezt csinálnám, akkor évente 2000 liter vizet spórolnék vele. Mondhatnám én is, hogy milyen undorító hogy az emberek tojást esznek, de attól még egészséges és én is szeretem. Minden csak megszokás kérdése.
2022. jún. 23. 15:28
 8/29 A kérdező kommentje:
Azért azt is megnézném, hogy az itt lévő "kulturált" emberek ugyanúgy kimennének-e egy kinti illemhelyre, mondjuk télen, vagy hidegben és esőben, ha nem lenne a mostani luxus angol wc-jük.
2022. jún. 23. 15:30
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
#8 de van, és épp ez a lényeg. Izzadásgátlót is használok, mert van. Fogat is mosok, mert fogkefe és fogkrém is van. 200 éve még nyilván nem számított igénytelennek az, aki nem élt ilyesmivel, hiszen nem volt rá lehetőség, de azóta nagyot változott a világ. Szerencsére.
2022. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Mi ez a sok pisis kérdés? Nem, nem szoktam, a mosdókagylóba sem, pelenkába sem, betétbe sem... és se anyám, se a húgom nem hugyozott be miattam.
2022. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!