Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éjszaka ha felkeltek, szoktato...

Éjszaka ha felkeltek, szoktatok pet palackba pisilni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam mondani senkinek, de én igen. Tiktokon megláttam egy videót, ami lehet poénból van csak, de meglepődtem hogy nem csak nekem jut ilyen eszembe.

[link]


2022. jún. 23. 15:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%

Érdemben nem tudok válaszolni, mert lány vagyok, de annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a pet palack erre nem megfelelő.

Az idősek közül sokan, akik falun élnek és a wc kint van az udvaron, nem szeretnek éjszaka még zseblámpát elővenni és kimenni a sötét és a hűvösebb évszakokban hideg udvarra (arról nem is beszélve, hogy a mínuszokban nem leszel képes egy hálóruhában eltölteni kint 5-10 percet és főleg egy idős ember nincs olyan állapotban, hogy ki tudja várni, amíg felöltözik).

Ne feledkezzünk meg azokról az emberekről sem, akik, bár lakásban élnek, ahol a wc csupán pár méterre van, de nincsenek olyan fizikai állapotban, hogy könnyen kikászálódjanak az ágyból. Egy lumbágózó embernek ha hirtelen benyilal a fájdalom ahogy feláll, nem lesz képes visszatartani.

Nos, ezekre a megoldásokra létezik például a kórházakból jól ismert vizelőkacsa. Vagy, ha hirtelen otthon kell megoldást találnod, bármely eszköz megfelel, amelyet le is tudsz zárni szükség esetén, hogy másnap kiöntsed, ha az adott pillanatban erre nincsen lehetőséged. De a pet palack nem megfelelő erre, hogy miért, azt már előttem leírták.

Arról, hogy ezt egy egészséges fiatalember élvezetből vagy lustaságból tegye inkább nem írom le a véleményem, mert gondolom, nem vagy kíváncsi egy újabb szidalmazó hozzászólásra.

2022. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nekem tökéletesen megfelel. Egy ágytálad, vagy kacsát nem lehet lezárni, kiborul, büdös lesz ha azonnal nem viszik és öntik ki, ezért pontosan AZ nem való erre. Amint leírtam, hogy azért csinálom ezt, mert vizet spórolok vele, de valamiért nem tudtad értelmezni és elkönyvelsz valami nyomoréknak. Nem csodálkozom, hisz az emberek gondolkodása ilyen, ami kicsit is szokatlan, vagy eltér az ő életben felvett rutinjuktól, attól idegenkednek. Leírhatom itt még ezerszer, látszik hogy mennyire nem fogja fel senki, vagy direkt nem akarja megérteni.
2022. jún. 23. 23:27
 23/29 anonim ***** válasza:
33%

Nekem kellett már egyszer annyira buszon - nem állt meg a sofőr - hogy majdnem telepisiltem egy 7 decis palackot. Nő vagyok, nehezebb irányítani, de egy csepp sem ment félre, szóval lehet példát venni, farokkal rendelkező társaim (azóta nem utazok távolsági buszon, ha több, mint 4 óra a menetidő).

Plusz egyszer volt egy lakótársam, aki szóvá tette, hogy kimegyek éjszaka mosdóba, és felébred, ha lehúzom (és nyitott ajtóval aludt, az ajtaja a slozival szemben volt). Ott egyszer egy törölközőt szorítottam a lábam közé, és arra pisiltem, és imádkoztam, hogy reggelig már ne kelljen, mert 16 órázás után nincs energiám még vele is veszekedni. Törcsit azonnal beraktam egy szatyorba, és bekötöttem, ébredés után kidobtam. Reggel meg elkezdtem új albit nézni. Két nap múlva költöztem onnan.

2022. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%

Kétlem, hogy te, főleg nőként, olyan jól célzol egy ilyen pici nyílásba, hogy egy mozgó buszon se megy mellé.

Plusz az egyik kutyámnak volt egy időben vizelettartási gondja és bátran mondom, hogy a törölköző NEM egyenlő a pelenkával. Egy kissebb mennyiségű vizet magában tart, de amennyit kipisilsz biztosan nem. A törölköző arra volt jó a kutyám esetében, hogy ha épp nem volt kutyapelenka, nem egy tócsa várt reggel, hanem egy nyirkos padló. Kétlem, hogy igaz lenne, hogy rápisiltél egy törölközőre és semmit sem kellett takarítani, csak beraktad egy szatyorba és mentél aludni.

Az is furcsa, hogy nem áztattad be a törcsit és mentél úgy aludni vagy másnap kimostad volna, hanem kihajítottad. Főleg egy nő nem ennyire igénytelen. Azért én simán kimostam és ferrtőtlenítettem a kutyám által összepisilt törölközőt.

Furcsa az is, hogy egy ilyen nevetséges hisztit ennyire komolyan vettél. Mit tudott volna csinálni, ha lehúzod a wct? Rádmorog, te megvonod a vállad és mész aludni. Hiszen másnap úgyis új albit kerestél.

2022. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
65%

Ez a vízspórolás is ökörség. Nem fogják újrahasznosítani az üveget, ha benne van a pisád. Ahhoz előtte ki kell öntened és ha kiöntöd a wcbe, azt le kell húznod, az is víz. Ha mosdókagylóba öntöd, utána kitakarítod, az is víz és több munka is, mintha normálisan elmentél volna a wcre.

Ha meg pistástól kidobod a kukába akkor a környezetet szennyezed, a műanyag miatt.

2022. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk van wc a lakásban, akár télen, vagy esőben is bármikor, egyszerűen lehet használni, nem kell felöltözni sem és a lakás bármelyik pontjából 10-15 másodperc alatt ott vagyok. Sőt, nálunk 2 is van, ha esetleg pont más is használni akarná. Nem igazán akarom elhinni, hogy te, vagy bárki ilyet csinál, mert egyáltalán nincs semmi előnye. Felkelsz, felkapcsolod a lámpát és az ágy mellett állva pisilsz egy palackba? Semmivel nem bonyolultabb kimenni a wc-re.
2022. jún. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
70%
Úgy spórolj a vízzel, hogy a szabadban hugyálsz.
2022. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
70%
Spórolni a vízzel... Te tényleg ennyire hülye vagy kerdező vagy súgnak?
2022. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

De nem azt írják, hogy azzal spórolj, hogy nem húzod le a wct hanem hogy ne locsolj, ne medencézz, ha Solymáron, Nagytarcsán, Pécelen vagy a környező helyeken laksz.


Egyszerűen egy wc öblítés nem használ el annyi vizet, mint feltölteni egy medencéz, locsolni a pázsitot, stb.


És ha a vízhiány miatt nem lehet wct lehúzni is vannak alternatív megoldások, mint a pottyantós wc, toitoi, stb.


De azért az év egészében palackba brunyálni, mert egyes helyeken nincs víz a nyári hőségriadó alatt, baromság.


Nekem ez nem is releváns, nem ott lakok.


Akkor ennyi erővel már Szibériát is berakhatnád ide, ahol meg alapból nem is műxenek a vízvezetékek, mert befagynak és mindenki pottyantósra jár a mínuszokban és mi lesz ha Magyarországon is egy nap befagynak a vízvezetékek és mi baromarcú idióták nem fogunk tudni petpalackba pisilni. :D

2022. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!