Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megfelelési kényszer ellen mi...

Megfelelési kényszer ellen mi a legjobb?

Figyelt kérdés

Csak most vettem észre magamon, hogy megfelelési kényszerem van, de az is feltűnt, hogy idáig, ha nem is tudatosan, de küzdöttem ellene. Ami alatt azt értem, hogy sokszor mondtam már nemet dolgokra, néha úgy cselekszem, hogy másnak nem tetszik én meg "lesz@rom" mit gondol, stb. viszont azt vettem észre, hogy ilyenkor ideges is vagyok, mint ha legbelül mégiscsak félnék az adott ember véleményétől. Azt is észrevettem, hogy nagyon nézem az embereket, érdekel a tekintetük, mert érdekel mit gondolnak rólam és a nézés sokmindent elárul.


Szerintetek az jó út a gyógyulás felé, ha már akkor is küzdöttem ellene, amikor még fel sem fogtam, hogy mi történik velem?



2022. jún. 24. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy idosodsz valszeg elmulik
2022. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, sajnos.

Azon is képes vagyok hetekig agyalni, hogy jól mondtam amit mondtam, vagy másképp kellett volna?

Mit gondolnak rólam, ilyesmi...

2022. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leszarom tabletta.
2022. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!