Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy lány, akibe őrülten...

Van egy lány, akibe őrülten szerelmes vagyok. Olyan szinten, hogy minden percben megfelelési kényszerem van, amit csak nagyon nehezen de tudok kontrollálni. A megfelelési kényszer nagy stresszel jár, ezért kialakult nálam egy pánikbetegség, ami(?)

Figyelt kérdés

miatt félek, hogy elveszíthetem. Szeretném a problémámat megoldani. Mit javasoltok? Csökkentsem a kötődésem iránta? Pszichológushoz nem szeretnék menni.


Egy 16 éves srác



2022. febr. 1. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtad már neki, hogy szereted? Ha nem, akkor szerintem minél előbb tedd meg, mert csak így könnyebbülhetsz meg, így tudhatod meg, hogy ő mit érez irántad.

Nehéz lesz, nem mintha nekem könnyebben menne a te helyedben.

Csak drukkolni tudok, hajrá!


16/f

2022. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves Utolsó! Nem mondtam meg neki, hogy szeretem, de sejtheti mivel már volt randink is. Bár a részéről eléggé friend zonenak tűnik a dolog, mert múltkor is mondta, hogy neki mekkora ajándék, hogy olyan barátja van, mint én. A bizonytalanság pedig eléggé idegörlő egy dolog
2022. febr. 1. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:

2 lehetőséged van:


1. Elmondod neki az igazságot amit érzel és akkor lehet lesz valami köztetek.


2. Már mondta,hogy barátként néz rád, én ignorálnám teljesen ameddig el nem múlik ez a nagy szerelem,de nyugi elmúlik ez is mint minden. Egy nő miatt meg ne stresszel és ne felelj meg neki,főleg ha csak barátként néz rád! Majd lesz olyan aki viszonozza,még csak 16 vagy.


Én a második lehetőséget választanám. Amúgy bepróbálkozhatsz,legfeljebb utána ignorálod teljesen.

2022. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Szívem szerint én is a 2 választanám, de ilyenkor mindig ott van egy belső hang, hogy a friend zoneból bármelyik pillanatban lehet bármi és ez nem hagy nyugodni, csomó ilyet friend zone-os történet van (bár lehet az én naívságomnak köszönhetően vagyok a rabja)
2022. febr. 1. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor csináld azt amit írtam!

Mond el neki az igazságot és lehet lesz több mint barátság,ha nem akkor majd utána ignorálod.


Majd írd ide,hogy mi lett :D

2022. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!