Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem volt ez túlzás?

Csak szerintem volt ez túlzás?

Figyelt kérdés

Volt annó egy srác középiskolában, akire az utolsó 2 évben nagyon sokan rászálltak az osztályból, amikor kiderült, hogy egyetemre akar menni (szakközép volt, Ő volt az első az iskolából, aki egyetemre ment akkor), a tanárok is gúnyolták, minden nap elmondták neki, hogy felesleges jelentkeznie, úgy sem fogják felvenni, szándékosan rosszabb jegyeket kapott amikor feleltették, őt feleltették a legtöbbször.


Végül érettségi után felvették, és 15 évig nem hallottunk róla, nem jött el osztálytalálkozókra, a meghívást sem fogadta el.


Múlt héten volt a 15. osztálytalálkozónk, ahova eljött, és mint kiderült 2 diplomája van már, és gazdasági igazgató egy multinál.


Amikor bejött akkor a tanárokat és minket is nagyon durván leosztott, hogy "reméli emlékeztek arra, hogy mennyi fájdalmat és nehézséget okoztunk neki, hogy minden napját tönkre tettük azzal, hogy minden nap ellene voltunk, pedig Ő nem csinált semmit, csak tovább szeretett volna tanulni, és most Ő az aki sikeres és örökké hálás lesz azért amiért nem hallgatott ránk, mert benne sokkal több volt, mint bennünk összesen"


Illetve mondott még cifrábbakat is csak nem emlékszem.


Nem durva ez egy kicsit? 15 éve volt, fiatalok voltunk, tudatlanok, kamaszok.


+ Ha ennyire sikeres lenne nem dicsekedne vele.


2022. jún. 24. 22:22
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Azzal csak mi járunk jobban ha nem hallunk róla többet :)
2022. jún. 24. 23:02
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Jah még te vagy megsértődve? :D vicces. Persze, hogy jó neked ha nem hallasz felőle, senki sem szereti a nála sikeresebb embereket, pláne ha saját maga semmire se vitte az életbe :) ciki lehet most neked
2022. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
32%
Off, de miért van olyan érzésem, hogy a kérdező az, akit bántottak és akinek jól megy az élete, de benne van most a tüske és azzal a céllal írta ki ezt a kérdést, hogy lássa, ahogy mások szídják a szekálóit és jobban érezze magát? Csak azért kérdezem, mert szeretném a kérdezőt védeni, ugyanis én ezt érzem és sajnálom, hogy rossz gyerekkora volt.
2022. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bele pofázni egy "taknyos" kölyökként de én 19 éves vagyok most. De én nagyon megértem ezt az embert aki kiosztott titeket.😅 Most végeztem a középsulival (tegnap kaptam meg az érettségi bizonyítványom és most várom hogy felvegyenek az egyetemre, amire jó eselyem van). Bár a tanáraim támogattak, de az osztály eléggé kiközösített és lenéztek. Bár én nem osztottam ki őket, de elképeztően jó érzés volt hogy az érettségin az egyik legjobb eredményem lett, és külön jól esett hogy a fiúkból (akik a legjobban megaláztak az évek alatt) a legjobbat írtam. Az én történetem mondjuk annyival más volt hogy a tanáraimra egy szóval se panaszkodhatom. És 15 évesen (meg a többi középsulis év alatt) mikor megaláztak nem ériztem úgy hogy gyerekek lennénk😅
2022. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

A tanárok konkrétan, nemes egyszerűséggel szándékosan szabotálták őt és a jövőjét, amihez ti is betársultatok. Ahelyett, hogy támogatást kapott volna, vagy örültetek volna a céljainak, így viselkedtetek vele, és ez egy hosszú, két éves időszak volt, nem csupán pár oda-odaszurkálás. Lehet, hogy nem látszik, de mély és nehezen gyógyuló sebek keletkezhetnek ilyenek által.


Szerintem sem volt túlzás ez a részéről, teljesen jól tette. És tényleg valószínű, hogy többet nem megy vissza találkozókra; ő most zárhatta le a középsulit (az általatok okozott sebekkel együtt), ezzel pontot téve minden ehhez köthető dologra.

2022. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a pénz és a siker minden"

Mesélj még, kerlek :D vicces olvasni hogy mennyire fájdalmasan buta irigy fsz vagy.

2022. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mi lett volna ha ez az ember a bullyingotok miatt öngyilkos lett volna? Ebbe gondolj bele!


(És szégyelld magad.)

2022. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Lehetsz bármennyire sikeres, vagy lehet bármennyire sok pénzed, ha olyan megkeseredett vagy, mint Ő, hogy csak azért elmész egy osztálytalálkozóra, hogy dicsekedj és másoknak beszólsz, akkor boldog életed soha nem lesz, kereshetsz bármennyit, és lehetsz bármekkora vezető.
2022. jún. 24. 23:18
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Gyk-n sírni idegeneknek aztán nem megkeseredett viselkedés :D Engedd el, kaptatok egy tükröt a kis tyúkszaros életetekről, úgyis visszatértek hozzá, ha elcsitulnak a dolgok.
2022. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező most te kapod az ívet egy csapat embertől... gondolj már bele milyen lehetett neki 15 évesen ez, nap mint nap.
2022. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!