Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintettek túlzás egy...

Szerintettek túlzás egy szülőtől hogy az cuccaiban turkál,és ami szülőnek nem tetszik/teszik elteszi?

Figyelt kérdés

Szüleim hülyesége hogy ami van cuccom,folyton elteszik vagy kidobják.

Vagy volt olyan példa hogy bbicskámat elvette anyám mert szerinte én ölni szeretnék vele...(Mondom magamban ez is hülye)

Vagy volt ezer játékom kiskoromban és tönkre tették és még rám fogták hogy én voltam..



#bicska,kés,fegyver,szülő,elkobzás,kidobás.
2021. nov. 6. 19:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Demagóg lesz, de: aki ilyen könnyedséggel hülyézi le az anyját, az azt sem veszi a szívére nagyon, ha a kést kell megforgatni benne. Csak úgy a tisztelet szintjén gondolkodva. Amúgy nem az vesz bicskát, aki használni is akarja? Manapság már nem a szalonnát vágod vele.
2021. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1

Hülye vagy?

Sose vágnám bele....

Amúgy már bocs,apám is gyűjtötte,és mégse ölte meg mamámat :))

Meg az telómat folyton elvették,amikor még házioz is kellet..

2021. nov. 6. 19:56
 3/23 A kérdező kommentje:

1

Amúgy meg meg nem haragudjál,de hülye logikán gondolkodol..

De ne rágalmazzál amúgy..

Meg egyébként mit gyűjtsek szerinted?

Ja bocs,mai világban fiús dolog rószanszínben járni,meg 16 évesen fiúként sminkelni magunkat...

Jáááj,meg ha valaki nem rózsaszín ködös,és csak önvédelem/+van pár bicskája ami csak gyűjti akkor biztos gyilkos lesz...

Ennyi erővel mindenki gyilkos,mert minden háztartásban van kés :D

2021. nov. 6. 20:00
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
Ja,ezek a szülők már csak ilyenek, ellopják azt amit ők vettek a kölyöknek... Még egy hazug.
2021. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4

Már bocs,ha gyerekre nincs idő hogy segítsen az háziban,akkor az gyerek honnét tudja megcsinálni az házit?

ja bocs,fele cuccot én vettem.

Meg családi pótlék kié?

Ja bocs,gyerek csak ki nyomták oszt szevasz...

2021. nov. 6. 20:32
 6/23 A kérdező kommentje:

4

De amúgy ami gyereknek vettek amúgy miért kell elvenni?

Kb mint ha veszek neked egy csokit,és majd megeszem,és aztán ne borulj ki "mert én vettem vazze"

2021. nov. 6. 20:37
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
A kettes-hármas válaszban úgy megy fel az agyvized, mint a rakéta. Ha az életben is ilyen hirtelen haragú és megnyilvánulású vagy, talán van alapja annak, hogy nem szeretnék, ha kés lenne nálad. Nehogy előbb cselekedj és csak utána gondolkodj, mikor már késő.
2021. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
Tőled én is elvenném, ahogy itt írogatsz.
2021. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Na, most jöttem rá hogy írásban is lehet hisztériázni. A gyerek meg figyeljen az iskolában, ahogy a többi. 998 százaléknak hat éves korától nem segítenek, mert nem lusta dögök. A szülőket meg totál másként tanították, az se csoda ha nem értik azt a zagyvaságot amit most oktatás címén levágnak. Ami a családi pótlékot illeti, az a gyerek kajájára, rezsijére szükségelteire van, nem a kölök zsebpénze.
2021. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az En anyam a bugyikat lopkodta! Volt ido amikor nagyon gyakran vettem valahogy mindig eltunt 1-2 darab majd egyszer varatlanul hazaertem elobb es a radiatoron szaritotta a bugyijaimat amiket o hasznalt!
2021. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!