Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem volt ez túlzás?

Csak szerintem volt ez túlzás?

Figyelt kérdés

Volt annó egy srác középiskolában, akire az utolsó 2 évben nagyon sokan rászálltak az osztályból, amikor kiderült, hogy egyetemre akar menni (szakközép volt, Ő volt az első az iskolából, aki egyetemre ment akkor), a tanárok is gúnyolták, minden nap elmondták neki, hogy felesleges jelentkeznie, úgy sem fogják felvenni, szándékosan rosszabb jegyeket kapott amikor feleltették, őt feleltették a legtöbbször.


Végül érettségi után felvették, és 15 évig nem hallottunk róla, nem jött el osztálytalálkozókra, a meghívást sem fogadta el.


Múlt héten volt a 15. osztálytalálkozónk, ahova eljött, és mint kiderült 2 diplomája van már, és gazdasági igazgató egy multinál.


Amikor bejött akkor a tanárokat és minket is nagyon durván leosztott, hogy "reméli emlékeztek arra, hogy mennyi fájdalmat és nehézséget okoztunk neki, hogy minden napját tönkre tettük azzal, hogy minden nap ellene voltunk, pedig Ő nem csinált semmit, csak tovább szeretett volna tanulni, és most Ő az aki sikeres és örökké hálás lesz azért amiért nem hallgatott ránk, mert benne sokkal több volt, mint bennünk összesen"


Illetve mondott még cifrábbakat is csak nem emlékszem.


Nem durva ez egy kicsit? 15 éve volt, fiatalok voltunk, tudatlanok, kamaszok.


+ Ha ennyire sikeres lenne nem dicsekedne vele.


2022. jún. 24. 22:22
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem minden ember cselekszik így nem azt jelenti hogy túlzás.


Anyámat végig baxtatták a suliban. A mai napig utál azokra az időkre gondolni. Nem ment el a 20 éves találkozóra, mert nem volt kedve jópofizni azokkal akik bántották. Ő így reagált, az osztálytársad meg úgy. Szerintem egyik se túlzás.

2022. jún. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
91%
Még most se bánod... vagy talán kamukérdés volt?
2022. jún. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Èn iskolaèvek alatt sok hülyesèget csinàltam. Mimdig volt osztàlyfőnøkim. 1* bàntottam valakit testileg, 1* lelkileg. Lelkileg mert felnyomott puskàzàsèrt. Betyàrbecsület egy fontos dolog. Egy jó baràzomat lelöktem vèletlen egy màszókàról ès betørt a feje. Nem voltbenne semmi szàndèk. Ez azegydologamit mindig is sajnàlni fogok. Neked mi okod volt lenèzni, elitèlni rgyembert? Hogy nem sikerülhet, hogy nem lesz rà kèpes? Hogy el fog bukni? Èn megèrtem osztàlytàrsadat, ès nem, nem volt túlzàs...
2022. jún. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdező: Elèrtr azt amire mindenki azt mondta, hogy esèlye sincs rà. Akkor mègis mi a siker? Jól keres, tehàt nem csoró.
2022. jún. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, mikor a lúzerek ezzel takaróznak, hogy a másik gazdag, de biztos megkeseredett :D hiába próbálod belemagyarázni ezeket, ez nem a valóság
2022. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te voltál a mocskos patány az osztályoddal együtt... na meg a tanárok. Illetve még neked áll feljebb, véletlenűl nem te vagy megkeseredve? Jobb lenne ha elsüllyednél szégyenedben egy rohadék vagy az is maradsz. Félre értés ne essék nem vagyok angyal éppen ellenkezőleg, de soha nem piszkáltam senkit, soha nem volt célom senkit se bully-ngolni.
2022. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem ahogy a proli szaki kulimunkás fikázza az igazgatót hogy megkeseredett, meg nem mindig lesz ám igazgató, meg a pénz nem minden :D mennyire nyomorult szánalom embernek kell lenni ehhez :D
2022. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Én sem csináltam hülyeséget, ellenben én voltam az áldozat.


Király, és örülök, amiért legalább neked nem kellett minden rhadt nap gyomorgörccsel iskolába menned, mint pl nekem.


És mit ártottam én a hozzád hasonló tahóknak? Semmit, csak olyan gyávák, hogy a gyengébbel mernek kötekedni.

2022. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Erősebb lelkileg? Ezt kifejtenéd? :D


Mert én fixen rhadtul erős vagyok, túléltem már jónéhány igazán szrságot, de bizony vannak olyan emberek, akiket nagy kedvem lenne kiosztani, és ha a szemem elé kerülnének, meg is tenném.

2022. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Általában az ilyen pronyó tanulni sötét emberek kinézik a normálisabbat, aki akar is tenni magáért.

Ebben az esetben szépen bebizonyosodott a klisé is: irigy tanulatlan szakmunkás kisember akarja leszólni azt, aki többre vitte.

Mellesleg, ha nem is lesz mindig igazgató, ő legalább elérte ezt. Plusz nem kulimunkás lesz utána sem, ha esetleg nem is lesz már igazgató.

2022. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!