Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki el tudja magában...

Valaki el tudja magában fojtani az èrzêseit, vagy inkább sosem voltak neki, nem?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal, aki felê mâr kezdtek èrzèseim lenni, csak nagyon keveset tudtunk találkozni, a munkája miatt. Elmondása szerint, nem csak a szexről szóltak köztünk a dolgok, ès èn is úgy èreztem, hogy lelki kapocs is van, nagyon sokat beszèlgettünk. De amikor többet szerettem volna, egyszer csak eltűnt. Azt mondta,hogy nem adhatja meg nekem azt, amit szeretnèk, ès amit èrdemelnèk...Tudni kell az

illetőről, hogy valóban rengeteget dolgozott, nagyon erős volt benne ez a belső drive, hogy létrehozzon valamit, feljebb lépjen a ranglètràn, ès erre most adódott lehetősége. Azt elhiszem, hogy nem láthatta előre, hogy mennyi időt tud velem tölteni, ès talàn elèg erős megfelelési kényszere volt, àllítólag nem akar velem játszani, sem az időmmel, de akinek vannak èrzèsei, az nem tudja csak így elengedni a másikat, nem? Èn csak azt szerettem volna rajta látni, hogy èrez irántam valamit, de ezt nem mondtam, csak azt, hogy úgy èrzem, elhanyagol, meg nyilván tettekben mutatkozott volna meg, ha számítottam volna neki..Elèg sok traumàja volt, ès szerintem,sok elfojtàssal éli az èletèt, ezért gondoltam arra, hogy itt is, könnyedén fojtotta el az èrzèseit. Ès talàn veszélyeztetve èrezte magàt, hogy eltèrítem a terveitől, nem tudom. Vagy önértékelési zavarról is szó volt, mert volt kisebbségi komplexusa is, úgy làttam. Talàn szeretni képtelen ember volt, mert azt mondta, hogy nèha úgy èrzi, nincsenek èrzèsei, bàr velem gyengéd volt.

Köszi előre is!


2022. jún. 25. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tudnám elfojtani, ha a barátnőm kidobna és nem akarna tőlem semmit!
2022. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hàt ez fordítva történt, sajnos...:/
2022. jún. 25. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Ő véglegesen lepattintott?

Mert akkor tiszteletben kellene tartanod a döntését!

A saját érdekedben is!

2022. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj megdugott és ennyi...ne képzelj bele többet, nem értem miért kéne sajnálni az illetőt, ő dobott ki. Ha valakit szeret az ember általában megtesz érte amit csak tud...más is sokat dolgozik ez nem kifogás.
2022. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából, gyáva volt mèg ahhoz is, hogy megmondja, nem akar semmit. Màrmint, ezt így nem mondta ki, hanem nem írt a találkozó utàn, ahogy addig, hanem èn írtam rà, amire ezt írta, hogy nem akar velem, meg az időmmel játszani, ès azt sem tudja megmondani, mi lesz jövő héte, ès nem ezt èrdemlem. Elvileg ő ilyen, hogy eltűnik, ha szégyelli magàt...Nem zaklatom, ez màr nem most volt.
2022. jún. 25. 21:31
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos màr èn is így látom...:( Csak èn csomószor kérdeztem, hogy mi ez kettőnk között, mert ha csak szex, akkor hagyjuk, de ő mindig kitérő válaszokat adott.
2022. jún. 25. 21:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad..ne ess kétségbe, fogd fel egy kalandnak, talán jobb is volt ez így és majd szépen lassan felejtsd el a p..ba akkor...ha többet együtt lettél volna vele lehet arra alapból alkalmatlan lett volna szóval mindegy is.
2022. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz, köszi.
2022. jún. 25. 21:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan elcseszett alak vagyok, szociális szorongással.Zárkózott vagyok és nehezen nyílok meg.Volt olyan szexkapcsolatom, ami többet jelentett számomra. Kölcsönös volt, a nő előbb beszélt az érzéseiről.De ha nem teszi valószínű akkor is megteszem én.Teljesen kifordultam magamból, vagyis a szorongásból, és olyan szinten tomboltak bennem az érzelmek, hogy elsöpörte a szorongásom, esélye sem volt hogy uralkodjon a személyiségemen a fóbia.

Mondjuk én skorpió vagyok, alapból nagyon érzelmes és szenvedélyes, temperamentumos. Ilyen vagyok valójában, viszont a szociális szorongás távolságtartónak és ridegnek mutat.Kb. a két véglet. De nálam legalábbis ha a másik érzelmeket vált ki, akkor félresöpri a szorongó oldalam, vagy legalábbis sokkal jobban megnyílok és bármire képes lennék érte.

Magamból kiindulva így elképzelhető hogy belőle nem sikerült kihozni komoly érzelmeket...legalábbis olyan szinten hogy legyőzze a gátlásait.

2022. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ő oroszlán volt, ès rà is sok minden passzolt. Szerintem, ő most mèg nem akart komoly kapcsolatot, bàr azt mondta, hogy azt keres.. Beszèlt valami olyasmiről, hogy több időre van szüksége, èn meg ràadàsul idősebb vagyok nàla, picivel, tudta, hogy nagy fàjdalmam, hogy nem lesz màr gyerekem, pl., de mondtam, hogy ezt már elengedtem, kettőnk között meg mèg nyilván nem lehetett volna erről beszélni, az túl korai lett volna. De talàn ezért is, jobbnak làtta hagyni ezt a dolgot, de nagyon oda sem volt èrtem, ezek szerint...:/
2022. jún. 25. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!