Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mi a hobbija?

Kinek mi a hobbija?

Figyelt kérdés
Mennyire vagytok jók benne? Mióta csináljátok?

2022. jún. 26. 18:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Légtorna. Két éve járok. Azt, hogy mennyire vagyok jó benne nem tudom. Magamhoz képest mindig egyre jobban megy és az a lényeg. Nyilván vannak sokan, akiknek sokkal jobban megy. De ha mindig arra gondolnék, akkor màr nem hobbi lenne.
2022. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Programozás.
2022. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy a hobbinak épp az a lényege,hogy szeresd csinálni. Függetlenül attól,hogy mennyire vagy jó benne. Nyilván minnél többször csinálod annál jobban megy. De sok olyan hobbi van,amivel sok pénzt is lehet csinálni,ha jó benne az ember. Pl itt többen írták a programozást,kertészkedés stb. Vagy vannak akik versenyre járnak.
2022. jún. 26. 20:09
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Túrázni, teljesítménytúrázni járok.


Azt én sem értem miért kell egy hobbiban jónak lenni, lehetsz benne akármekkora szar ha közben szereted és élvezed. Nem kell Picassonak lenned ahhoz, hogy hobbid legyen a festés, vagy nem kell ultramaratont futnod ahhoz hogy hobbid legyen a futás.


Amúgy relatív jó vagyok benne. Néha elkap a láz, néha többe akarok, néha meg csak csinálom.


Eleinte néztem azt, hogy gyorsabban, messzebbre, többet. Aztán beállt az a tempó, táv amit szeretek. Van hogy egyedül megyek, van hogy csak a társaság kedvéért.


Volt amikor elgondolkoztam, hogy jó lenne blogot írni róla, de már minden második ember blogot ír, meg saját oldala van. Amit vagy megunnak, vagy ha bejön akkor átmegy reklámozásba meg promózásba az egész.


Csoportokban is osztottam meg élményeket, képeket, de ott is olyan gyűlölködés, okoskodás tud lemenni, hogy inkább leszarom ezeket.

2022. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkoztam túra szervezésen, de nincs türelmem az emberekhez. Vagy teljesítménytúra szervezésen, de annyira le vannak osztva a lapok és egyszeri emberként nem éri meg szarakodni vele hacsak nem szeretetből, hobbiból csinálod.
2022. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
ping-pongozás, olvasás, kajálás
2022. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a növényeket, néhány éve elkezdtem szukkulenseket gyűjteni, minden szabadidőmet velük töltöm.
2022. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Regényeket írok. Idáig három van készen, most írom a negyediket. Ebből kettőt kiadásra szánok.
2022. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Novellaírás.

Szerintem hozok egy korrekt szintet, én meg vagyok elégedve magammal, de persze mindig van feljebb.

2022. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

18-as és 19-es. Van publikálva valami írásotok? Szeretek olvasni és kíváncsivá tettetek! 😊 írhattok privát üzenetet is.

Amúgy örülök,hogy mindenki ilyen értékes és fejlesztő hobbit találtak maguknak.

2022. jún. 26. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!