Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Engem borzasztóan taszit a...

Engem borzasztóan taszit a terhesség,abszolút nem akarok gyereket, ez miért olyan furcsa más embereknek?

Figyelt kérdés
35 N
2022. jún. 29. 01:32
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
15%

Most az egoista liberális "értékek" dominálnak, mint abortusz, gyerekutálat, ne szülj gyereket, az én testem, stb.

Ide is eljutottunk.

Lassan már ahhoz is diplomát adnak, ha valaki halva születik....

2022. jún. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
0%
Ha anyad is igy allt volna ehhez a kerdeshez, akkor te se leteznel...de masfelol ha nem akarsz gyereket, akkor tenyleg a legjobb ha addig semmikepp nem szulsz, amig ez az erzes meg nem valtozik. Lehet kesobb fog kialakulni nalad. Nem tudom hany eves vagy, de lehet kesobb maskepp erzel majd ha lesz egy komoly parkapcsolatod, akivel a jovot tervezitek majd. Nalam 30 folott kezdett kialakulni ez az erzes, addig 6 evet eltunk hazassagban. A ferjem addig nem eroltette, mig nem voltam felkeszulve a gyermekvallalasra. Ket gyermeket szultem. Es valoban nagy kotottseget jelent egy eletre.
2022. jún. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
88%

5.És azért furcsa, mert az emberi élet egyik fő szempontja a családalapítás, amiben te nem fogsz részt venni...

Azért már nem az őskorban vagyunk hogy az egyik fő szempont legyen a családalapítás...

2022. jún. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
20%
Nekem meg az volt furcsa, hogy sokan botrankoztak mikor a 2. gyerekemet vállaltam. Erre a világra? Meg egyet is nagy bátorság! Meg mikor a szomszéd asszonyom két felnőtt gyereke után 40+ bevallalt egy újat, szerelemből, új kapcsolatból. Szerintem nagyobb a gyerekellenes tábor mint fordítva.
2022. jún. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%

12.Ha anyad is igy allt volna ehhez a kerdeshez, akkor te se leteznel..


jajj de imádom mikor ezt a dumát hozzátok...

atttól hogy az anyja akkor úgy döntött hogy megszüli oké de attól még érezhetünk így és sokan vannak így mint a kérdező hogy taszít a terhesség meg minden és sokan nem is akarnak...attól hogy az anyukánk megszült minket még nem kell mindenáron nekünk is a nyomdokaiba lépni ezt akarod mondani?

ehhez mi köze van hogy anyja akkor úgy álltt hozzá? nemértem...nyilvánvaló hogy nem létezne de mondjuk én úgy vagyok vele hogy jobb lett volna ha nem léteznék, és igen ezt kimondom...ha tetszik ha nem. De nem értem mi felhozatal van e mondat és a kérdés közöt...

2022. jún. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
89%
#15, azaz amúgy, úgy mondják ezt a dumát, mintha negatív lenne. Engem konkrétan nem érdekelne, ha nem léteznék, sőt, tiszta jó lenne, hogy nem kéne dolgoznom és nem lenne semmi bajom. Ergó én pont úgy fogom fel, hogy ebbe a szar világba nem fogok létrehozni egy életet csak azért, hogy szenvedjen. Semmi értelme. Sokkal jobb nem lenni, meg sem születni, azt kész.
2022. jún. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
88%

16.Én is így vagyok vele...

Ha anyad is igy allt volna ehhez a kerdeshez, akkor te se leteznel...


Akkor nem léteznék és bumm...nem mintha ha tudnám érzékelni hogy mennyire szar hogy anyám máshogy döntött...:D szóval ez a mondat elég értelmetlen és még csak meg se sajnáltat csak nevettet XD

2022. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ország értékrendje szerint nem te vagy a tápláléklánc tetején és nem értik, miért nem törekszel arra, ami a szemükben jobb. Gyakorlatilag ugyanazokat a megjegyzéseket kapom a gyerektelenségemre, mint más arra, hogy a szülei tartják el. Idehaza divat az embert lustának és semmirekellőnek nézni, ha nem szaporodik, legalábbis a butább, tanulatlanabb rétegben, aki kevésbé van topon lélektani és társadalmi kérdésekben. Ez van, ez a norma.


Hasonló érzéssel tölt el, hogy például amíg az én köreimben az számít valakinek, aki szaktekintély, megengedhet magának egy tiszta otthont és praktikus, minimalista, prémium termékeket, addig a cigányoknál attól vagy valaki, hogy mennyi pénzt fusizol össze és milyen mobilod van, amit milyen kocsiból lógatsz ki. Ahogy a cigányokkal nem tudok azonosulni abban, hogy attól számítsak valakinek, ha szar munkával is, de összeszedem a mutogatható tárgyakat, úgy nem tudok azonosulni azzal a réteggel sem, akinek a nagybetűs élet megáll egy faluban, két gyerekkel és egy 20 éves korában lepapírozott élettel.


És amíg én nem értem azt, hogy valakit hogy nem zavar, ha tudatlan és alulképzett és utál felkelni dolgozni, mert semmit nem teremt a munkája során, csak létezik, mint robothelyettes, addig más nem érti, hogy engem hogy nem zavar, hogy nem marad utánam utód és nem érdekel, mi lesz a vagyonommal, miután meghaltam. Számomra az a szomorú, mikor valaki nem vigyáz az egészségére és nem hozza ki magából és az életéből a potenciált, csak egy szűk kis körben, szűk érdeklődéssel éli le azt. Pedig tudom, hogy ez is élet és vagyok annyira intelligens, hogy megértsem, valakinek ez a nagybetűs élet, ezért ne baszogassam. Másnak meg az a szomorú, hogy én sosem fogok gyerekkacajra kelni és sosem lesz belőlem egy fiatalabb verzió, aki több lehet, mint én. Hogy az én örökségem nem manifesztálódik egy másik emberi lényben. Miközben én erre azt mondom, hogy hál' istennek, hiányzik a fenének.

2022. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

Ha anyad is igy allt volna ehhez a kerdeshez, akkor te se leteznel..


Jobb lett volna ,ha igy állt volna hozzá!!!


Amúgy, 35 vagyok.

2022. jún. 29. 08:41
 20/56 anonim ***** válasza:
12%

#13

"Azért már nem az őskorban vagyunk hogy az egyik fő szempont legyen a családalapítás..."


Ja, hát igen, egy önző egoista társadalomban nem lényeg az, hogy a nőből anya legyen, nem lényeg a családalapítás, az csak huszadrangú ugye?

Végül is, úgyis túlnépesedés van, semmi baj azzal, ha az ilyen kérdezőfélék nem akarnak gyereket szülni.

2022. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!