Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én ilyen tudálékos hülye vagyok?

Én ilyen tudálékos hülye vagyok?

Figyelt kérdés

Egy csomó témakörben van bizonyos alapfokú tájékozottságom. Tudok csomó dolgot, amit az átlag ember nem. Meg van egy ilyen kíváncsiskodó, utánajárós természetem, de semminek nem vagyok olyan nagy elmélyült szakértője. Valamint nincs semmiféle olyan szaktudásom, amivel a ksh magyar átlag br. bérhez legalább valami közelítő összeget megkereshetnék.


Szóval a kérdés adott, szerintetek ezek alapján csak egy tudálékos hülye vagyok?


2022. jún. 29. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2022. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De miez a kérdés? 😂 Semmi köze nincs a dolgoknak amit írtál egymáshoz.


Nem vagy hülye amúgy, sem tudálékos...minden emberben van amihez nem ért vagy nem érdekli, ettől még nem az amit írtál.

2022. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem tudálékosság. A tudálékosság az én szememben az, amikor valakinek alap tudása van, és azzal kérkedik meg mindenbe belepofázik olyan szándékkal, hogy ő majd megmutatja, mennyire okos, mindenkinek tanácsokat osztogat.
2022. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, üdv a klubban! (Csak a tudálékosságról szoktam le még általánosban.)
2022. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amíg nem kérkedsz és adsz kéretlen tanácsokat minden témában, addig nem vagy tudálékos.

elmondom, milyen egy ilyen ember:


van egy idősebb, 50 feletti ismerősöm, aki elhízott, érettségivel rendelkezik, nem beszél jól angolul. alapvetően értelmes, de mélyebb tudása max. a szakterületén van.

Ennek ellenére tanácsokat ad a nyelvtanulástól kezdve a macskatartásig. A tanácsai többsége teljesen életszerűtlen, és semmi jele annak, hogy "tudásából" bármit is tudnak kamatoztatni az gyakorlatban.

2022. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!