Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőmnek ilyen drága...

A barátnőmnek ilyen drága hobbija vannak, most ez normális, ki bírja ezt??

Figyelt kérdés

Össze jöttem egy tényleg nagyon jó nővel, gyönyörű, szőke, okos, művelt, élvezet vele beszélgetni is, az ágyban is brutális és hát eléggé pénzes is, saját vállalkozása van, úgy örültem mint majom a farkának el sem hittem hogy nekem ez sikerült, eddig ameddig ki nem jött a nyár.


Az a probléma hogy a nap minden egyes percében nyaralni akar, okés nyár van, az elején még teljesen normálisnak tűnt...de hogy MINDENNAP kell valahova menni, mert egyébként úgy érzi hogy pocsékolja az idejét.

Ezzel a további probléma az hogy ilyen benzin árak mellett (amit ő is tud csak hát leszarja) mindennap 200-300 km kell vele menni, mer ő ilyen szuper extroveltált f..om tudja milyen személyiség, 1.8 as kocsim van de ez nekem azért elég erős.



Az összes eseményen ott akar lenni, engem b.z le konkrétan azért mert nem tud egyszerre két helyen lenni. Ezzel nem lenne baj mert ilyen kis önálló, nem szorul rá az én pénzemre/nyilván mert van neki, de viszont ez nekem attól függetlenül k..a drága mulatság. De nem akarom felhozni mert tudom mi lenne a válasz rá "ha egy nő megtudja keresni rá akkor egy férfi is legyen képes" nincs is értelme vele vitatkozni mert nagyon rafinált. Akkor el akar engem rángatni erre a retek sziget fesztiválra is, amire nekem egyáltalán nincs pénzem, és tőle nem fogok kérni az biztos. Meg ilyen csakra tisztitások, masszázsok, szabadtéri rendezvények de mindenhol ott kell lenni...hát eljutottam oda hogy ember undorom lett már, nem is akarok sehova menni. 2 hónap alatt úgy hogy csak a saját pénzem költöttem 2 millió ment el a semmire..persze sok mindent én álltam, sok mindent ő de ez b.ki durva már.


De viszont ma kő keményen elmondtam neki hogy szerintem ez k..ott túlzás amit művel, és szerintem egy beteg ember.

Erre azt írta "ne én akarjam megmondani hogy ő milyen ezért dolgoztam egész évben" stb


Azt is megirtam neki hogy ez sok hülyeségből amit vele csinálok már egy autót vehettünk volna...persze neki erre sincs szüksége Mercedesel járkál.


Jó tovább veszekedtem vele, de már olyan szinten ideges lettem rá hogy pont amikor el akartam küldeni a p..ba letiltott "szánalmas vagy" ezt írta utoljára...ezután 1 óra múlva feloldott és csak oszt tovább, de itt még azt csinálja hogy ír valamit amire én idegbajt kapok, erre rá tiltja hogy én irhassak...ez mi a f..z?


Tényleg ha az ő pénzét is nézzük akkor több mint 5 millió elment a p..ba és még szezon sincs, jobb ha hagyom az útján?? Vagy ezt ki bírja egyáltalán velem van tényleg a baj? 29f 34n


2022. jún. 29. 22:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem passzoltok össze. Más az életstílus, a gondolkodás, az anyagiak. Legjobb külön folytatni.
2022. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%

Te egy idióta vagy!

Keressél egy neked való nőt.

2022. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
71%

Ennyire unatkozol este, nincs mit csinálni, hogy begépeltél egy kisregényt?

Hát ilyen a nyári szünet.

2022. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
70%

"több mint 5 millió elment a p..ba"


Miből van ennek a nőnek a pi..ája?

Aranyból, hogy ennyibe került az a néhány kamaty??!

2022. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem veled van a baj, de hosszú távon így nem fogtok egymás mellett meglenni.

Nem a pénz miatt, hanem mert teljesen más az értékrendetek és ez nehezen fog valaha is kompromisszumra jutni.


Suba subához.

2022. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
27%
"szerintem egy beteg ember" Szerintem is, ha valaki nem tud nyugton lenni, az baj. És öreg is hozzád. Keress egy tisztalelkű, kedves, nyugodt lányt.
2022. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
98%
Nincs veled baj, es vele sincs, ha ő ezt elvezi es a sajat penzet kolti, amit megkeresett. Csak eppen nem illetek ossze, ez allando konfliktusforras lenne kesobb is, kulturaltan meg kell beszelni, hogy nem mukodik a dolog es elvalnak utjaitok.
2022. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
13%
Tanuld meg a magyar nyelvet inkább. A fogalmazás már megy.
2022. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Igen amúgy konkrétan azt érzem óra bérre keféltem...amúgy szerintem már ki is dobott csak nem néztem az üziket eddig.
2022. jún. 29. 22:24
 10/38 anonim ***** válasza:
59%

Szopjon téged a vacogós cápa! 😂


A fő baj az, hogy te az aljanépet képviseled, a csajod meg hitt abban, hogy ez nem számít.

2022. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!