Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az szerintetek normális...

Az szerintetek normális dolog, hogyha a barátnőmnek rossz a kedve, akkor nem lehet kb hozzászólni / nem szól hozzám?

Figyelt kérdés
Meg úgy nagyon senkivel sem beszél olyankor. Nekem kicsit fájó ez. Ha nekem rossz a kedvem, de nem ő húzott fel, vele ugyanolyan kedves vagyok... Egyébként ha jó kedve van barátnőmnek akkor nagyon kedves velem. Egy helyen dolgozunk amúgy. 22 éves nők vagyunk mindketten.
2021. aug. 28. 09:28
A kérdező szavazást indított:
Kicsit bunkóság
Nem bunkóság
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a lányok döntő többségére ez igaz,borzasztó makacsak tudnak lenni és frissen vajni kevés esély van a dolgok megbeszélésére, legalábbis a barátnőm és az exeimből kiindulva.Gondolom hasonló a képlet egy baráti lány-lány kapcsolatnál is, mindig hagyni kell időt mire csendesednek a dolgok
2021. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha valakinek rossz kedve van, akkor azt tiszteletben kell tartani és békén hagyni. Vannak olyanok, akiknek kell egy kis nyugalom meg idő, hogy lehiggadjanak.
2021. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, amikor rossz kedvem van, van egy olyan időszak (max. 10 perc körül), amikor senkivel sem szeretek beszélni. Olyankor lerendezem a dolgot, összeszedem magam, másrészről előfordulhat, hogy kicsit nyersebben fogalmazok, és mivel senkit sem szeretnék megbántani, kicsit elvonulok.

Amint ennek vége, mintha semmi sem történt volna.


De mindenkinél más, hogy hogy viselkedik rossz kedv esetén, az viszont tény, hogy ezt tiszteletben kell tartani, és figyelni arra, hogy az illető mit szeretne. Hogy valaki mellette legyen, vagy épp, hogy kapjon pár lépés távot.

2021. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális. Én sem szeretem ha rossz kedvem van vagy mérges vagyok aztán beszélgetnem kell mert akkor mondhatok olyat vagy olyan hangsúllyal dolgokat amiket normál állapotomban nem mondanék az illetőnek.
2021. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!