Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Helyesen tettem? Lomtalanítás

Helyesen tettem? Lomtalanítás

Figyelt kérdés

Lomtalanítás van a környékünkön.

Amint kinyitottam a garázst már odajött egy gyűjtögető hogy lesz e valami amit elvihet, mondtam hogy van egy hibátlan hűtő és 2 régebbi monitor amit elvihet, csak arra kértem meg hogy pakolja a garázsból a kocsijába, mert fáj a hátam. Erre rámförmedt hogy ő nem rakodó ember, mit képzelek magamról , vigyem ki és elviszi. Közben odajött egy másik is, aki mondta hogy szivesen kihordja amit mondok ha elviheti, erre el kezdett üvöltözni vele az első hogy ő ezt már lefoglalta, és takarodjon innen mert nagyon nagy baj lesz. Erre el is ment szegény. Az első meg leült egy kis széken a házam elé, mondtam neki hogy menjen el mert nem adom neki, azt mondta ez közterület és itt fog ülni amig ki nem teszem a dolgokat. Szóval megfogtam, végig karcoltam a hűtőt , elvágtam a kábelt, a monitorokat meg betörtem, úgy raktam ki neki. Helyesen tettem?



2022. jún. 30. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajnos így is kap érte pénzt. Meg kellett volna beszélni a másodikkal, hogy lomi után visszajön érte
2022. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

A történetben mindenki hülye.


Az eredmény pedig hogy mindenki rosszul járt.


Nincs más kommentem

2022. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ráhívtam volna a rendőrséget az első lomizóra, mivel tilos a lomizás, a második meg visszajöhetett volna később.
2022. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy lehet hülye kérdés, de miért adtad el ha még jó volt? Miért kell lomtalanítani?
2022. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értem miért nem*


#4 voltam

2022. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!