Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagálhat/mit gondolhat...

Hogy reagálhat/mit gondolhat egy 27 éves férfi ha egy nő ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Hosszú a történet de a lényeg annyi hogy nagyon messze élünk egymástól (két különböző országban). 4 évvel ezelőtt az élet közbeszólt és elválasztott bennünket egymástól, előtte egy párt alkottunk és nagyon nagy volt a szerelem. Sajnos nekem haza kellett jönnöm. Eltávolodtunk egymástól de ünnepekkor mindig keressük egymást és olyankor beszélgetünk azért még 4 év elteltével is.


Már nem szoktunk "rólunk" beszélni, hiszen ennyi idő után igy hogy nem is talalkoztunk mit is tudnánk mondani? Ő nem tud róla de én hamarosan vissza fogok tudni költözni abba a városba ahol ő lakik.

Ahelyett hogy írnék neki úgy gondoltam meglepem őt és küldök neki egy csomagot/dobozt amibe teszek levelet, régi közös képeinket, akár pendrivera tennék egy videót amiben elmesélem neki hogy mit erzek, hogy mennyire hianyzik nekem, hogy hamarosan ujra ott leszek es talalkozhatunk.


Egy férfi mit gondol egy ilyen ajandékrol? Nagyon gáz? Kellemetlen? Tudom nagyon meglepődne hiszen nen tartjuk a kapcsolatot. De nem akarom neki leirni egy messenger uzenetben. Valami kulonlegesebbet szeretnek. Vagy ez már sok egy 27 eves ferfinak?


2022. jún. 30. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha az érzés kölcsönös részéről is, akkor egyáltalán nem sok! Sőt! Akkor kifejezetten örülni fog neki!
2022. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Egy nagyon fontos kérdés: tudod biztosan, hogy neki nincs új párkapcsolata?
2022. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Legjobb ha elfelejted az egészet, és ha visszaköltöztél elhívod valahova és meglátod mi a helyzet.
2022. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Milyen a viszonyotok? Ha esélyes, hogy ő is újrakezdené akkor jó ötlet, más esetben talán soha többet nem beszélne veled
2022. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
2. vagyok, befejezem a gondolatmenetemet: mert ha nem vagy teljesen biztos benne, hogy egyedülálló, akkor eszedbe ne jusson.
2022. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő után, bármilyen viszony is maradt, kva kínos. Tartsd meg azt a dobozt emlékbe.


A kapcsolatot meglehet próbálni újra, de 4 év nagyon sok idő, ti is sokat változtatok. Először újra meg kell ismernetek egymást, közelebb kerülni, megnézni van-e ennek értelme és egyáltalán ő akarja-e. Magyarul a meglepetéseket hagyd szépen, normálisan és nyíltan beszélj vele, hogy vissza fogsz költözni és szívesen találkoznál/beszélnél vele, ha benne van ő is.


Még ha azt mondja igen, akkor is lehet már csak baráti szinten gondol rád, szóval ne éld bele magad. Adj időt magatoknak, sok minden történt azóta hogy elmentél, mind a kettőtökkel.

2022. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg nincs jobb szó rá, minthogy kínos, sőt, valamilyen szinten beteges. 4 év telt el, nem 1-2 hónap.


Neked egy 4 évvel ezelőtti kép van róla, köze nincs a mostani énjéhez. Szerelemnek sem lehet mondani azt, amikor 4 évig nem találkozol valakivel. Inkább valami tinis vágy, főleg hogy már régóta a beszélgetéseikben sincs semmi érzelem.


Konkrétan a kérdésedre válaszolva, ha nekem ilyet adna valaki ilyen körülmények között: valószínűleg kattantnak gondolnám. Nem azt jelenti hogy játszadozni kell, de rohadt sok lenne amit előadna ezzel. Ha azt mondaná sokat gondolt rám, vagy hiányoztam neki, van-e kedvem találkozni, azzal semmi gond nem lenne. Lehet nekem is hiányzott, vagy szívesen láttam volna, viszont 100% hogy túlléptem rajta ennyi idő után.


Nem valószínű hogy lenne több belőle, de ez már tőletek függ.

2022. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ultra gáz minden korban, és messenger üzenetben sem kell rápakolni az érzéseidet!

4 év az rengeteg idő, közel sem biztos, hogy ez benne hatalmas szerelem emléke, és lehet jól működő párkapcsolata van. Neked sem kellene így érezned, hogy akkor, ha odamész minden olyan lesz, mint régen. Őszintén remélem, hogy nem miatta akarsz menni, mert óriási pofára esés lehet, ha ezért tervezed inkább el se indulj!

Ha ott komoly terveid vannak, állás, lakás, tőle függetlenül, akkor pont elég meglepetés, ha ráírsz, hogy ott vagy, szívesen találkoznál vele, mit szólna. Aztán meg meglátod, hogy alakul, reménykedni felesleges!

2022. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már ott vagy írd meg neki egyszerű messenger üzenetben, hogy vissza költöztél és van - e kedve találkozni. Beszéljetek személyesen, persze akkor se az érzéseiddel kezdj. Talákozz vele, mint egy régi baráttal, lehet meglátod aztán megváltoznak az érzéseid, rájössz már nem olyan, mint régen, vagy pont ellenkezőleg újra egy pár lesztek, de ilyen dobozt ne küldj.
2022. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom biztosra hogy van-e valakije de az irásából ítélve (néha flörtölgetni próbál) szóval nem úgy néz ki.
2022. júl. 1. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!