Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem bunkók itt az...

Csak szerintem bunkók itt az emberek?

Figyelt kérdés

Gyakran látom azt, hogy valaki feltesz egy kérdést, például egy bizonyos barátkozási helyzettel kapcsolatban, és olyan válaszokat kap, hogy bunkó vagy, pedig valószínűleg nem az, pont azért kérdezett, mert nem akar bunkónak tűnni, de nem tudja hogyan.

És persze egy csomó kérdésnél, leszólják a kérdezőt, a kérdése miatt, mert nem tudja. Azért kérdezte meg, mert szeretné tudni, de lehet, hogy nem meri magára vállalni, hogy egy olyan alapvető dolgot nem tud.

Csak én tapasztaltam ilyeneket?



2022. júl. 2. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak itt bunkók az emberek és a kérdezőkre is igaz a dolog. Sokszor tényleg nagyon buta kérdések jönnek.
2022. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Mindenhol bunkók az emberek. Nem csak itt. Én csak néha vagyok bunkó.
2022. júl. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem túl érzékeny vagy.


29/F

2022. júl. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Mindenhol bunkók az emberek. De tegyük hozzá, hogy annyi itt a troll meg az iszonyú buta ember, hogy nem kevesen rászolgálnak a támadásra, amit kapnak.

Te még naiv vagy, biztos új vagy itt. Majd meglátod, egy idő után elkezded felismerni az állandó provokátorokat.

2022. júl. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Manapság azért bunkók az emberek mert azt hiszik ettől lesz önbizalmuk
2022. júl. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Sokan mások lehordásával szereznek "önmaguk előtt" valamiféle "önbizalmat", a "húdegáz, azt nem tudja, hogy... én bezzeg" típusú mentalitással.

Egyébként vannak nagyon naív kérdések is, de mindenki megérdemli hogy segítsenek nekik.

Neten névtelenül-arctalanul kicsit a viselkedés is más, többet engednek meg maguknak az emberek, valamint a másik reakcióját se látják: mekkora fájdalmat okoznak azzal, amit írnak és ahogy írják stb.

2022. júl. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

"mert nem akar bunkónak tűnni, de nem tudja hogyan."


Magyarul mégiscsak bunkó volt.

2022. júl. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Légy üdvözölve az anonimitás kősivatagában.

De igaz ami igaz, tényleg vannak itt olyan kérdések, amik olyanok, mintha a kiírójának tényleg csak a Gy.k. jelentené az egész internetet.

2022. júl. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Vannak emberek, akik csak paraszt módon tudnak szólni máshoz. Na az életben nem ilyenek.

Ezek többnyire ilyen alacsony, vékony, semmilyen kis alakok.

Valahol ki kell tombolni a komplexust.

2022. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3%
Csernus is bunkó, de segítőszándékú és így hatékony a segítés, bunkón:)
2022. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!