Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is voltak már ilyen...

Veletek is voltak már ilyen bunkók a boltokban az emberek?

Figyelt kérdés
Épp a pénztárnál fizettem a boltban, volt némi gond a bankkártyámmal, mert nem fogadta el a rendszer.. 2-3 percet biztos kínlódtunk, míg megoldótt.. na most nem is ez a lényeg, hanem a várakozó emberek.. volt ott két roma származásu ember, akik csendben dörmögtek, hogy "jaj mit tartja fent a sort, nem tudnak már sietni".. én rájuk néztem, mondtam volna valamit, de inkább nem tettem.. ahogy mentem kifelé a boltból, visszapillantottam rájuk (rosszindulat nélkül), erre meg beszólt nekem az egyik, hogy "ne nézz visszafelé" ezt aggreszív hangnembem.. Mégis mit gondol? Ki a jó ég ő, hogy megmondja nekem, hogy én hova nézzek és mit csináljak? Meg szegénynek le nem rohadjon már a lába, mert 2-3 percet kellett várjon a sorban.. miért ilyen bunkók az emberek?

2021. márc. 6. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez olyan tipikus c-os... "mit nhéző.... kötschög" Legyints egyet, és hagyd a francba.


Aztán csodálkoznak a vályogvédők, hogy miért olyan rossz az illetők megítélése, meg rasszistákok a magyarok, stb. stb...


Pfffff....

2021. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De ilyet, hogy még nézni sem szabad.. ki a fene ő? jó, hogy nem jött ki a sorból és vágott szájba.. idióta ..
2021. márc. 6. 18:38
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Én azon csodálkozok, hogy neked most volt először ilyen tapasztalatod.
2021. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Nézd ezek nem emberek. Én nem vagy rossz, de rájuk nem tudok mit mondani. Ezek inkább állatok. Az a csoda hogy beszélni megtanultak. Fogjuk rá.
2021. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Pont ez a legidegesítőbb bennük, h "mit nézel" hozzá állás, másba nem tud belekötni, így provokálják ki a dolgokat. Jobb rájuk se nézni, mert nem normálisok - előítélet nélkül -
2021. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
a 4-eshez csatlakozva: a ragadozó állatok veszik kihívásnak a szembe nézést...
2021. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kaptam én már az utcán az egyiktől egy olyat, hogy "hogy nézz ki?" meg hogy "hogy áll ennek a haja?". De az aggressziót egyik felől sem éreztem ennyire, mint most..
2021. márc. 6. 18:49
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem találkoztál még ilyen (c) típusú emberrel? :D
2021. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Most általanosítani nem akarok, mert nem mindegyik roma ilyen. De amelyik ilyen, azt soha nem fogom tudni megérteni, hogy mégis miért. Nem vinne rá a semmi, hogy valakinek beszóljak egy ilyet..
2021. márc. 6. 18:51
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

az ilyeneket figyelmen kívül kell hagyni! Levegőnek nézni őket!


Hadd pukkadjanak meg dühükben. :-DDDDD


Mintha meg sem hallanád, hogy mit vakerolnak....

2021. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!