Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért ilyen bunkók az...

Itt miért ilyen bunkók az emberek?

Figyelt kérdés

Én is tettem már föl pár kérdést és sokszor csak beszóltak, de nem segítettek. Ennél mág az is jobb ha valaki segítenei akar, de csak tippelget vagy rossz taácsot ad. De minek kell valaki kimondottan bántani?


Nem rég olvastam egy kérdést. Egy - valószínüleg lány - kérdezte, hogy hogyan tudna lefogyni.

Fotó nem volt, de a súlya alapján nem túl kövér lányról lehet szó.

Te nekem is van ismerősöm aki teljesen normális súlyú, de van egy kis úgyógumi a hasán.

Nos ez a lány olyan válaszokat kapott, hogy "Fogyatékos vagy, menj el orvoshoz.", "Neked inkább a pszichiátria való, nem a fogyókúra.", "Nem vagy 100-as.", "Kamu kérdés!"... stb.

Egyik sem segített.

Nem baj ha valaki nem tud segíteni, de akkor mindek ír?

Az sem baj ha segíteni próbál valaki, de nem ad igazán jó választ, vagy nem tudja beleélni magát a másik helyzetébe.

De kimondottan bántani miért kell valakit?


2021. szept. 19. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Miért nem jönnek rá egyesek, hogy rengeteg itt a frusztrált ember, aki csak kötekedni akar? Kérdezem én: miért kell az ilyenek válaszaival foglalkozni, felvenni a kesztyűt? Miért nem lehet őket levegőnek nézni?

Kérdező, a magadfajták miatt szaporodtak itt el ennyire ezek az alakok, mert adjátok alájuk a lovat, foglalkoztok velük, és lám, még kérdést is írtok ki róluk!

2021. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Mert frusztráltak az emberek, mostanság sajnos egyre jobban. És mivel itt arctalanul, anonim kb nulla a következménye ha kiélik a frusztrációjukat másokon, így meg is teszik.
2021. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ezt értem, de ezzel nem nyernek semmit.

Ha mondjuk nem kedvelek valakit és elgáncsolom, akkor kinevethetem ha elesik. Ez kárörvendés, de csak akkor "jó" ha látom, hogy a másik szenved.

De ezek az emberek csak írnak valaki bántót vagy sértőt és ennyi.

Ennyi erővel beszélhetnének a TV-hez is.

2021. szept. 19. 15:11
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Én a szexualitás kategóriában találom meg a leg köcsögebb embereket a földön, szóval oda ne is kattints.


Amúgy ide beteg emberek járnak levezetni a balhét, nem kell komolyan venni a legtöbbet... De azért vannak hasznosak is.

2021. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Mert arctalanul könnyű bunkónak lenni. Semmi következménye.
2021. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Én azt nem értem, hogy az emberek miért nem értik meg, hogy nem vagyunk egyformák. Értem ezt arra, hogy te is írod, hogy ha te így meg úgy...te igen, de más nem. Nem látom én sem értelmét, hogy random embereken éljem ki a frusztrációm, megtanultam kezelni egészségesen, de ez én vagyok és megértem, hogy más nem ilyen.
2021. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, szexualitás kategóriát én is "ismerem".

Én nem veszem komolyan őket, csak nagyon bosszant, hogy valaki kér tanácsot vagy segítséget és mielőtt válaszolnék azt látom, hogy 5-6 válaszból talán 1 ha segítőkész és értelmes.

2021. szept. 19. 15:16
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nemcsak itt hanem mindenhol azok. Csak itt könnyebb dolguk van.
2021. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Akkor nem erre a kategóriára érted.


A többi kategóriában sem bunkók, legalábbis én nem úgy érzékeltem.

2021. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem bunkók, csak te vagy érzékeny :D
2021. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!