Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar emberek miért ilyen...

A magyar emberek miért ilyen utálatosak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem mindenki az.Rosszkor voltál rossz helyen?
2022. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A zemberek a saját frusztrációikat másokon vezetik le. Van, akinek nincs problémamegküzdési stratégiája, így inkább kőbunkó mindenkivel. A zemebrek Mo.-n semmivel sem elégedettek, és részben ezt is kihasználja a politika, hogy heccelje, összeugrassza a zembereket egymással mégjobban.
2022. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert először a kommunizmushoz szoktak, aztán a rendszerváltás utáni szabadsággal egy részük nem tudott mit kezdeni, a másik részük meg rászokott a lopásra. Aztán erre jött egy kormány, ami gyűlölködésre építette fel magát.
2022. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Vannak velejéig gonosz emberek, de ezt én nem húznám rá egy egész populációra. Nincs olyan, hogy ne találkoznál életed során néhány igazán romlott emberrel, de elkerülni elkerülheted őket. Én amint megállapítom valakiről, hogy nem normális, onnantól kezdve nem létezik számomra, mentálisan maximálisan kizárom.
2022. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván minden országban vannak utálatos és rendes emberek, ahogy Magyarországon is, de éltem külföldön és én is ÁLTALÁNOSSÁGBAN tényleg azt tapasztalom sajnos, hogy a magyarok rosszindulatúbbak. Tisztelet a kivételnek!

Főleg az anyagi dolgokra igaz ez. Ha valakinek picit drágább cucca van, akkor már sok embernél megy a pletyka, hogy "apuci kislánya", biztos a feneke alá rakták, hülye elkényeztetett p...a, biztos apuci pénzéből van, biztos nagyon gazdagok stb. Külföldön én nem tapasztaltam ilyet.

Youtubeon is ha egyes videók alatt megnézem a kommenteket, magyar videók alatt csomószor több a rosszindulatú komment. Nagy az irigység, ha a másik ember sikert ér el, akkor mindent kitalálnak, ahelyett, hogy motiválná őket abban, hogy ők is meg tudják csinálni.

2022. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

1.Azért mert sok a problémájuk és máson vezetik le.

2.Mert irigyek mint a kutya bárkire akinek kicsit is jobb bármiben az élete és nem értik hogy nem mindenki popója alá van oda pakolva minden hanem igenis megdolgozik érte.

3.Mert intelligencia hiány van sok fejben.

4.Mert alapból rosszindulatúak.

Kielégítő volt a válasz?Ez a tapasztalatom.

2022. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Te vagy az utálatos! 🤬
2022. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Történelmi előzmények, rossz oktatás, nevelés, és talán a genetika is közrejátszik.


Az átlag magyar frusztrált, boldogtalan, de ahelyett hogy megmozdulna, és tenne azért, hogy jobb legyen, inkább gyűlölködik, nagyképűsködik, kifogásokat keres.

A külföldiekhez képest sajnos a magyarok többsége csak egy nagyra nőtt sértett kisgyerek.

2022. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!