Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Engem irritál az ,hogy lakótár...

Engem irritál az ,hogy lakótársam szembe van a szobàmmal az ő szobàja?

Figyelt kérdés

És mikor itthon van,folyton nyitva hagyja az ajtaját, mindig azt várja ,hogy kimenjek hozzá beszèlni, és idegesit, hogy nem húzza be, mellette van a budi,még pisilni sem tudok nyugodtan miatta.

Valamikor alváskor is nyitva hagyja,de nem mondhatom neki,hogy zárja be...N


2022. júl. 4. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát, szar ügy, kötözés, új lakótárs.


Nem azért mondom, átérzem. 10 évig laktam másokkal, és engem is zavart maga a tény, hogy valaki szemmel tartja szó szerint azt is, hogy mikor megyek szarni.

2022. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont leszarnám a helyedben! Jó, mondjuk engem annyira nem érdekelnek az emberek, hogy felőlem kissámlin is ülhetne az ajtajában, levegőnek nézném.
2022. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Én is nyitva hagyom az ajtóm, de nem kukkolni vagy beszélgetni akarok, csak kell a kereszthuzat :c
2022. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hat hagyd akkor nyitva mikor nincs itthon mas
2022. júl. 5. 00:12
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem hol a probléma. Te becsukod a saját ajtódat és csókolom.


Ha zajjal járó tevékenységet csinál, akkor szólsz, hogy benne vagy valamiben, ezért szeretnéd, ha becsukná az ajtaját addig amíg nem végez.


Ha zavar, hogy hallja a pisilésedet, kakilásodat, mielőtt kimész szólj neki, hogy szeretnéd használni a wc-t és, ha nem bánja, addig becsukod az ajtaját.

2022. júl. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Közvetlen az ajtaja mellett van a wc


Kilèpek az ajton szembe belatol a szobajaba ,az ágyát is ugy forditotta hogy az ajtómra lásson, krva idegesitö.És még olyan szöveget is nyomott hogy én is nyissam ki az ajtóm ,meg bem.zavarná ha meglàtnàm meztelen őt....bmeg napokig hem szólok direkt hozzá...majd beszélek vele ,1, 2 rendes szót ..és már ilyen szövegeket nyom...de sok frusztráló dolgot csinàl...nem veszi èszre magát..

2022. júl. 5. 01:01
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem zavarná*
2022. júl. 5. 01:04
 8/15 anonim ***** válasza:

Na jó én lépnék. Voltam ilyen lakótárssal, de soha többet. :D


Telefonált is hajnal 2-kor jó hangosan, meg folyosón szárított hajat.

2022. júl. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2-es vagyok és most olvastam a privátodat, amiből világosan és egyértelműen kiderül, hogy te nő vagy, ez meg egy férfi és totálisan rád van mászva és szexben reménykedik.

Szerintem a leírásod alapján ez már elfajult részéről és a legkisebb gond a nyitott szobaajtó.

Két dolgot tehetsz!

- Vagy beszélsz a bérbeadóval, hogy molesztál és mondjon fel neki,

- vagy te mondasz fel és keresel másik lakást!

2022. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Napokban megmondtam neki, hogy ne kopogjon mindig,felesleges ürügyekkel,egyik lakótársam sem zargatott mindennaposan.Erre besértődött,nem is köszönt másnap vissza,hát én se köszönök neki.De nekem csak jobb igy :)
2022. júl. 7. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!