Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jó abba ha nem rak fel...

Mi a jó abba ha nem rak fel magáról egy képet se Facebook-ra se Instára se sehova? Esetleg sztoriban posztol ritkán..

Figyelt kérdés
Mostanság a fiatalok körében az a divat hogy leveszik sokan az összes képet és egy sincs fent nekik... hirtelen azt se tudja az ember kicsoda...mi a jó abba szégyellik magukat vagy miért?
2022. júl. 5. 09:01
1 2 3 4
 11/37 Shaddark ***** válasza:
91%

Sok oka lehet ennek.

Pl. párszor szembe jött ilyen pénzlehúzós társkereső / szexpartner kereső oldalakon a képe, amit onnan nyúltak le.

Állás keresésnél is meg szokták nézni - nem tudni kiben mi mit vált ki, ezért nem rakja ki, az a biztos.

Ismerősöknek elküldi magánban.

Amúgy a face is fejlődött és remélhetőleg a felhasználók is.

Ma már ki lehet rakni adott csoportoknak, embereknek posztot - így ki tudják szelektálni ki melyiket látja.

Lehet sokaknál még mindig kint van, de nagyon helyesen csak adott csoport vagy személyek láthatják.

2022. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

"- Bocsika, de honnan is ismerjük egymást??"

Én többek között azért nem használok ilyen oldalakat, hogy az ilyen kérdésekkel ne hozzam magam vagy másokat kellemetlen helyzetbe. Mert mi van, ha azt írja, hogy pl. a matektanárom, vagy az apám főnöke? :D Egyfelől elvárás, hogy ilyeneknek ne mondjak nemet, másfelől viszont semmi közük hozzá, hogy nekem melyik a kedvenc énekesem, vagy bármi ilyen...

2022. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
86%

"Csak akkor tudjam már hogy ki az a barom aki bejelöl kép nélkül lehet az hamis profil is..."


Már bocs, de pont képpel lehet hamis profilokat csinálni! Lelopja egy képét annak akit ismersz, azzal csinál egy profilt és ügy jelöl be, és azt még el is hiszed! Ennyire ne legyél fogyi....

2022. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
13/13 nem kiforgatást várok de értsd ahogy akarod..én csak egy ""Saját magáról"" lévő profilképet várok nem hamis ilyen olyan lopott képet ahogy írtad..
2022. júl. 5. 11:20
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

"én csak egy ""Saját magáról"" lévő profilképet várok"

Akkor várjad...

2022. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Ha màr bejelöl jó lenne tudni ki az. Nem hogy még a másiknak írogatni.
2022. júl. 5. 11:25
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj. De vedd észre végre, hogy az internet világa ilyen: bárki bármit írhat, bárki bármilyen képet feltehet bárhova, stb. Rajtad múlik, hogy gyártod-e magadnak a problémákat, vagy elfogadod olyannak, amilyen.
2022. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj és elég szomorú hogy kitalált profilt csinálnak és hogy így szégyellik magukat mert nem merik felvállalni...
2022. júl. 5. 11:33
 19/37 Shaddark ***** válasza:
95%

Engem hetente betalál egy-egy kamu profil, mindig nők.

Bejelentem és letiltom.

Sok szélhámos van akik ott keresik az áldozatot...

2022. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nincs jó fényképarcom. Nem tudok pózolni. Aztán a személyes adataim is privátként kezelem, ebbe beletartozik a pofám is, nem akarom hogy valaki lelopja és az én fejemmel indítson csalássorozatot. Meg azt se akarom, hogy valaki egy jobban sikerült képemre verje ki....
2022. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!