Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jó abba ha nem rak fel...

Mi a jó abba ha nem rak fel magáról egy képet se Facebook-ra se Instára se sehova? Esetleg sztoriban posztol ritkán..

Figyelt kérdés
Mostanság a fiatalok körében az a divat hogy leveszik sokan az összes képet és egy sincs fent nekik... hirtelen azt se tudja az ember kicsoda...mi a jó abba szégyellik magukat vagy miért?
2022. júl. 5. 09:01
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Igazad van! De az nem azt jelenti hogy nem vállalod fel vagy egy profil képet tegyél magadról hogy legalább tudják ki vagy..
2022. júl. 5. 12:07
 22/37 anonim ***** válasza:
92%
Ha az illető az ismerősöd, akkor névről is tudnod kell, hogy kicsoda. Ha nem ismered a nevét, akkor még felesleges visszajelölni, mert nyilván nem vagytok olyan közeli viszonyban. Nem kell minden idiótát visszajelölni, aki egyszer elsétált melletted az utcán, aztán bejelölt.
2022. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
84%

"ez a baj és elég szomorú hogy kitalált profilt csinálnak és hogy így szégyellik magukat mert nem merik felvállalni..."

Tényleg még mindig itt tartasz, hogy csak az lehet az oka, hogy szégyelli magát? :D

2022. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Persze de ha több Tóth Feri ismerősöm van vagy nagy attila akkor kicsit elgondolkodtató hogy melyik lehet az..


23/23 több okot is tudnák írni de te nem érted nem én.kár példálózni mert kiforgatsz..vedd úgy hogy nem a szégyenre hivatkozom.

2022. júl. 5. 13:05
 25/37 anonim ***** válasza:
83%

"Mostanság a fiatalok körében az a divat hogy leveszik sokan az összes képet és egy sincs fent nekik..."

Mert ez már az a generáció, amelyik sokkal tudatosabban használja a netet, mint a korábbi generációk. A szüleik életébe újdonságként tört be egyszercsak az internet, ezért ők még mindenfélét hajlamosak voltak felpakolni magukról. Aztán viszont megtapasztalták ennek a veszélyeit, árnyoldalát, és éppen ezért a gyerekeiket - akiknek az életében születésüktől kezdve ott volt a net - pici koruktól tanítgatták arra, hogy mit szabad és mit nem, mit érdemes, mit nem. Ők azok, akiket sokszor fel se lehet ismerni a neten. Ha így is használhatják kedvükre, akkor miért kéne felismerhetővé tenniük magukat olyanok számára is, akiknek nem akarnak az orrára kötni magukról többet, mint amennyit a való életből tudhatnak? Nagyon is jól teszik.

2022. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
25/25 Értem köszönöm a szépen megfogalmazott válaszodat!
2022. júl. 5. 14:27
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Aki annyi kepet kirakja, fel is hasznaljak a zaklatok.

Vagy csinalnak alprofilokat belole

2022. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarják, hogy ilyen emberek stalkolják őket, meg nem ott élik az életüket talán?
2022. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

22-nek

" Ha az illető az ismerősöd, akkor névről is tudnod kell, hogy kicsoda"

Ez nem mindig van így. Nekem például megváltozott a nevem, mikor férjhez mentem.

Lánykori nevem Kiss Kata, házasságom után a férjem nevét felvettem lettem Széplaki Kata .. Amikor általános iskolai osztálytársakat jelöltem be, volt aki rákérdezett ki is vagyok, mert a név nem mondott nekik semmit.

2022. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor általános iskolai osztálytársakat jelöltem be..."

Ezt se értem igazán... Miért nem voltak bejelölve általános iskolás korod óta, vagy mondjuk pár évvel azután óta, amikor még ugyanaz volt a neved?...

2022. júl. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!