Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jó abba ha nem rak fel...

Mi a jó abba ha nem rak fel magáról egy képet se Facebook-ra se Instára se sehova? Esetleg sztoriban posztol ritkán..

Figyelt kérdés
Mostanság a fiatalok körében az a divat hogy leveszik sokan az összes képet és egy sincs fent nekik... hirtelen azt se tudja az ember kicsoda...mi a jó abba szégyellik magukat vagy miért?
2022. júl. 5. 09:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

"volt aki rákérdezett ki is vagyok, mert a név nem mondott nekik semmit" - ezek szerint képed se volt kint, meg a neved is megváltozott, így természetes,h megkérdezi! De hát pont ezt mondtuk a kérdezőnek, h ilyenkor ezt kell csinálni.


Más kérdés, hogy minek bejelölgetni olyat, akivel min. 10 éve nem találkoztál és nem is tud rólad semmit, és nem is beszéltek. Csak hogy eggyel több legyen az ismerős? Most belegondolva, nekem egyetlen általános iskolai osztálytársam se ismerősöm. Osztálytalálkozó sose volt, más városban élek, senkivel nem tartom a kapcsolatot, igaz én már 40+os vagyok.

2022. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Szerintem aki akarja vissza jelöli és aki nem akarja nem az legyen a magánügye! A kérdést sokan nem értették mert teljesen másra válaszolnak...

Csak a profil képpel kapcsolatban kérdeztem. helyette kiforgattok sok mindenkit és teljesen mást válaszoltok...

2022. júl. 6. 09:42
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
32. Szerintem már megválaszolták! Nem akarják, hogy te vagy mások csámcsogjanak rajta, valaki lelopja és felhasználják, vagy visszaéljenek vele, vagy egyszerűen csak nem akar a neten "szerepelni", mert rájött h semmi értelme, stb.
2022. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Rólam például csakis egy kép van fent, a profilképem, a régieket töröltem. Nem vagyok fotogén, nem is készül(t) rólam sok kép és teljesen jól elvagyok így. Nem érzek késztetést, hogy naponta kipakoljak magamról bármit is, nagyon ritkán sztoriba esetleg kiteszek egy kirándulóhelyről valamit, de akkor sem szerepel rajta az arcom.


A közeli ismerőseim közül sokan gondolkodnak úgy, mint én, sőt még a korosztályomban is (20-25) egyre többször látom ezt. Már egyre inkább megszűrik az emberek, hogy mit is tesznek ki, már egyre kevesebb dolgot pakolnak ki -helyenként- meggondolatlanul.

2022. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
13%

"Rólam például csakis egy kép van fent, a profilképem"

És az minek?

2022. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Erről van szó! Legalább egy profil kép legyen arról személyről.
2022. júl. 11. 12:27
 37/37 anonim ***** válasza:
57%
De miért lenne? Miért akarsz te olyanokat is azonosítani a neten, akik nem akarják, hogy azonosíthatóak legyenek? Miért gondolod, hogy a te szavad többet kéne, hogy számítson, mint az övék?
2022. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!