Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb hiba...

Mi volt a legnagyobb hiba amit elkovettel emberi kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi az amit igazan megbantal? Megprobaltad jo vatenni a hibat? Milyen kovetkezmenye lett?

#Hiba emberi kapcsolatban
2022. júl. 5. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Beszipuzva hazamentem és sárkánynak néztem a feleségemet ezért fogtam egy keresztet meg szenteltvizet és nekimentem.
2022. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom jó emberhez mentem-e hozzá.

Imádom a feleségem, és elképesztően boldogak vagyunk, de volt egy lány, aki az elérhetetlen idealizált nőképet jelentette számomra, aki eszedbe jut, ha egy szép és jó nőre kell gondolni, akit elképzelsz a gyermekeid anyjának.

Kiderült, hogy ez a lány hasonlóan érzett irántam.

Nem volt lehetőségünk kipróbálni a közös életet, vagy neki volt barátja, vagy én voltam már együtt a feleségemmel.

2022. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Van egy vallásfan munkatársam, megbíztam benne, kiderült, hogy az egyik főnök kutyája. Szereti beégetni a gyengébbeket. Megbeszéltem vele a dolgokat, de nagy ívben kerülöm, nincs mit jóvá tenni. A következménye? Csodálkozik, hogy eltávolodtam tőle, másokat is b*tat, ami kissé kezd feltűnni nekik is.
2022. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Túl sok mindent bocsátottam meg valakinek. Nem léptem le, mikor tudtam hogy gond van. Túl sok időt fecséreltem még a kapcsolat után is olyanra, aki nem érdemelte meg.


Tanultam belőle, már nem játszok ilyen hülyeségeket. Aki nem tud normálisan viselkedni, nyíltan beszélni, az takarodik a csába.

2022. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokáig tűrtem mikor anyóséknál laktunk!
2022. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem fejeztem ki az érzéseimet a másik iránt, legyen az jó vagy rossz. Sokakban emiatt az a kép alakult ki rólam, hogy rideg és érdektelen vagyok.
2022. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Minél rosszabbul bánt velem az exem, annál jobban küzdöttem a megbecsüléséért.
2022. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem fektetek beléjük energiát, nem szánok rájuk időt, mert olyan jól elvagyok magammal.

(nincs 1 kifejezetten, mondhatni az összes ilyen)

Plusz nem bízok a másikban, nem engedem hogy megismerjen, melyebb kötődés alakulhasson ki.

2022. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megnősültem.
2022. júl. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nem önmagamra hallgattam és mások véleményét elfogadtam.
2022. júl. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!