Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb hiba...

Mi volt a legnagyobb hiba amit elkovettel emberi kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi az amit igazan megbantal? Megprobaltad jo vatenni a hibat? Milyen kovetkezmenye lett?

#Hiba emberi kapcsolatban
2022. júl. 5. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Olyanokat szeretek/szerettem akiket nagyon nem kéne.
2022. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig olyan emberekbe szerettem bele,,akik színészkedtek, kihasználtak és aztán elhagytak...
2022. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
A folyamatos bizalmatlanságom, félelmeim, szorongásom felülkerekedik a józan eszemen, ezért néha nagyon elviselhetetlenül és idegesítően tudok viselkedni. (Járok pszichológushoz és dolgozom rajta.)
2022. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem becsültem meg eléggé, azokat akik igazán szerettek, olyan természetesnek vettem, hogy nekem jár tőlük a szeretet (család), önző voltam, túl sokat foglalkoztam magammal és a saját érzéseimmel (persze nem azt jelenti, hogy én nem szerettem őket, de akkor is...).

A néhány régi gyerekkori barátaimmal nem tartottam a kapcsolatot, miután az élet külön sodort minket. Nem nyíltam meg eléggé, mert túl fontosnak tartottam az idealizált önképemet, pedig kiváncsiak voltak rám és látták bennem a lehetőségeket, elfogadtak volna, de túl hiú voltam, és inkább bezárkoztam egy rejtélyes figurának, mint hogy felválalltam volna azt aki vagyok, nem félve attól hogy még, nem az az vagyok aki akarok lenni, vagy akinek látszani akarok és a kettő eléggé össze is folyt.

Most meg itt vagyok egyedül, és már nem is látom a lehetőségét annak, hogy valaha is lesznek újra társasági kapcsolataim.

2022. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan lezárok, ha valaki közeledne hozzám. Ennek sajna van oka, mert pl.: nem akarom, hogy csalódást okozzak neki, de így még esélyt sem adok senkinek sem. (F)
2022. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogy amikor már legbelül tudom hogy ez “romlott barátság” mégis vittem tovább.


Dolgozok rajtahogy ne hagyjam hogy mások átgyalogoljanak rajtam.

2022. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!