Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nevetnek ki...

Az emberek miért nevetnek ki másokat, hogyha tévednek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miben.


Ha valami olyanban, ami józan paraszti ésszel is kikövetkeztethető lett volna, azt én is kiröhögöm, pedig nem vagyok olyan ember aki gúnyolódik másokon.

2022. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te még soha de soha nem nevettél ki senkit semmi miatt? Mond, hogy nem :)
2022. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Csak egy bizonyos társadalmi osztály nevet ki ilyen miatt másokat (akinek nem inge ne vegye magára) vagy akiknek az érzelmi intelligenciájuk alacsony.
2022. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez az előadásmódtól függ nálam. Ha valaki nagypofával beszél ostobaságokat, akkor szánalmasnak tartom. Ha kulturált hangnemben téved és mondjuk használja a "Szerintem...", "Én úgy tudom, hogy...", stb. kifejezéseket, akkor ha téved is, nem tartom gáznak egyáltalán. Sőt, ha belátja és elfogadja, hogy tévedett, akkor még tisztelem is ezért.
2022. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Például: eladót, mert a kert termékből rosszat adott.
2022. júl. 7. 12:00
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
#5 Én még nem láttam ilyen miatt nevetni senkit. Max felháborodniml.
2022. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Shaddark ***** válasza:
100%

#5

Jah, én sem.

De csak gondolkodni valóként,

Kérdező, szerinted van sok olyan vicc, ahol nem valakit röhögünk ki? Majd minden vicc arról szól, hogy valaki hülye :)

Ha valakin röhögünk akkor csak a Pistikét behelyettesítjük rá.

Aki képes magán is nevetni, az a szemeben a NO1.

Olyankor nem rajta, hanem vele nevetünk :)

Aki csak másokon azoknak meg el kellene gondolkodnia...

De tévedésen nem szoktak nevetni, max. olyan aki retteg attól hogy ő tévedhet és ezt a belső "berögzülését" kivetíti a környezetére. Ha máson röhög, akkor őrajta nem fognak... De ez csak félelem.

Az persze más ha valaki aki téved alapból viccesre veszi a figurát, ezért van is min nevetni.

2022. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Következő a szituáció: szolgálom ki a vevőt. Már elmondta mit szeretne, ki is fizette. De rosszat árut adtam neki ki. Már szó nélkül megyek és cserélem. Nem mosolygok magamon, mert aki nem dolgozik, az nem téved. Előforduló dolog ez. Vagy rosszul adok vissza neki, elnézést kérek és átszamolom újra. Mások ezt valamiért mulatságosnak találják.
2022. júl. 7. 13:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj velük. Ilyen lesz még bőven, ne aggódj.

Lépj tovább. idővel te is jobban belejössz

2022. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 Az nem lehet, hogy nem rajtad nevetett, hanem neki volt kicsit kellemetlen szólni és így próbálta enyhíteni a helyzet komolyságát vagy valami ilyesmi.
2022. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!