Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nevetnek ki...

Az emberek miért nevetnek ki másokat, hogyha tévednek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 Jó, ez így kicsit komikus szitu, de szerintem nem gáz. :) Én a helyedben velük nevettem volna és ennyi. Mindenkivel megesik az ilyen, főleg ilyen nagy melegekben.
2022. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Shaddark ***** válasza:
100%

Ha ilyenkor hangosan nevet valaki az prosztó dolog.

Ha megmosolyog, az nekem szimpatikus reakció.

Így jelzi feléd, hogy tudja hogy nem direkt akartad átverni, csak benézted.

2022. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert kiskorban már arra nevelnek minket hogy minden tökéletes legyen.Soha ne tévedj,csinálj mindent jól.Ne hibázz soha,mert az rossz.Ez van elvárva már az alapiskolákban.

És ha valaki mégis téved,azt gyengeségnek titulálják és gondolják az emberek,és azért nevetnek ők,mert ő rajtuk is nevettek az osztálytársak,a tanárok,a szülők,a rokonok,a szomszéd bácsi.

És most megtanulták hogy ez a helyes reakció és úgy érzik most jól átadhatják ők is másnak a csalódásukat a másik emberre."Hagy érezze ő is milyen szar ez","Hagy tudja meg,hogy ő sem tévedhet,mert ha én nekem nem volt megengedve,akkor tőle sem várom el"

Sokan nem is gondolkodnak mit miért csinálnak,mondanak.Csak jön belőlük.Mint egy hibás script a rendszerből.Ezt kapták és sokan azt hiszik ez igy jól is van.

Kérdező te szerinted ez jól van igy?

2022. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!