Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak (tisztelet a kivétel...

A férfiak (tisztelet a kivételnek) miert mentik fel a bántalmazót?

Figyelt kérdés
Ha egy nőt bántalmaz a férfi, akkor elintézik annyival hogy biztos ivott, vagy kijött belőle az ősember, vagy hogy a szerelem ilyen, a nő biztos tett/mondott valamit. A gyomrom forog ettől a hozzáállástól, és félelmetes ez a felfogás. Ennyire elfogadott bizonyos férfiak számára a bántalmazás?
2022. júl. 7. 17:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Illetve gyerekkorban is a fiúk gyakrabban szenvednek el fizikai bántalmazást mint a lányok.
2022. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hol mondtam hogy a női pofon belefér? Ja hogy sehol.
2022. júl. 7. 18:44
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom nem ok nélkül verik ezeket a nőket...
2022. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19%
Azért a nőnek is tenni kell valamit hogy verjék.
2022. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

Láttam pár ilyen "prank" videót, hogy forgalmas utcán a szerelmes pár elkezd veszekedni:

Első körben a fickó lökdöste a lányt, s ordibált vele. Erre páran oda is siettek és leállították a srácot.


A második körben bedig fordítva, a lány tette az előbb említett dolgokat, még meg is ütötte (persze kissé színpadias módon) a srácot. Erre a környezet rekciója közömbös volt. Volt aki nevetett a dolgon, de olyan is akadt aki mosolyogva előkapva a telót csak videózott. Senki sem segített a fickón.


Kb. mindent elárult a pár perces videó a társadalom hozzáállásán.


Persze ezzel nem a nők ellen szólok, egy férfinak szinte soha nem lenne szabad kezet egy nőre (persze vannak kivételek, önvédelem stb.)

2022. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15%
A férfiak durván el vannak nyomva, nem csoda ha időnként fellázadnak és lepofozzák a nőket.
2022. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
Bírom, hogy ez alatt a kérdés alatt is megjelentek azok, akikről a kérdező írt a kérdésében...Az amúgy eszetekbe se jut, hogy legtöbb esetben nem nők röhögik ki a férfiakat, akik pl. arról számolnak be, hogy a barátnőjük bántalmazza őket, hanem a többi férfi? Egymást szítjátok, aztán egymásnak sírtok, hogy hogy el vagytok nyomva és minderről csakis a nők tehetnek...
2022. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem bántottam soha egy nőt se, és alapvetően elítélem a bántalmazást, de sajnos találkoztam már olyan nő nemű lénnyel akinél elgondolkodtam, hogy ő megérdemelné, vagy legalábbis meg tudnám érteni a pasiját, ha kiderülne, hogy néha bántja.

Az élet nem fekete és fehér, nem mindig a bántalmazottnak van igaza.

Ha elkezdeném páromat napokon, heteken, hónapokon keresztül mindnért bszogatni, szavakkal folyamatosan bántani stb egy idő után én is megérdemelném, hogy sodrófával fejbevágjon.

2022. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges,hogy egyfajta passzív bosszú,ami köszönhető a bajt direkt provokáló nőknek.
2022. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%
Ja amúgy akkor magyarul minden esetben a férfi a sátán fajzat, a nő meg ártatlan angyal. Szerintem ezt még ti sem hiszitek el. Gyakoris nők!!!
2022. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!